ISO 15993

0 %
(0 hodnocení)

BAMBUSOVÝ DRŽÁK NA RUČNÍKY IDEÁLNÍ NA VĚŠENÍ RUČNÍKŮ A NEJEN - ačkoliv název napovídá, že se jedná o "věšák na ručníky", lze jej s úspěchem použít i mimo koupelnu - včetně. Například v ložnici, kde poslouží jako praktický věšák na oblečení. 3 TYČE RŮZNÉ VÝŠKY - je to trojitý věšák na ručníky. Jeho kůly jsou v různých výškách a také jsou od sebe mírně horizontálně odděleny. To umožňuje správně cirkulovat vzduch mezi zavěšenými ručníky, navíc je jejich pověšení a sundání pohodlnější. VYROBENO... Celý popis

Koupit za 639 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BAMBUSOVÝ DRŽÁK NA RUČNÍKY

IDEÁLNÍ NA VĚŠENÍ RUČNÍKŮ A NEJEN - ačkoliv název napovídá, že se jedná o "věšák na ručníky", lze jej s úspěchem použít i mimo koupelnu - včetně. Například v ložnici, kde poslouží jako praktický věšák na oblečení.

3 TYČE RŮZNÉ VÝŠKY - je to trojitý věšák na ručníky. Jeho kůly jsou v různých výškách a také jsou od sebe mírně horizontálně odděleny. To umožňuje správně cirkulovat vzduch mezi zavěšenými ručníky, navíc je jejich pověšení a sundání pohodlnější.

VYROBENO Z BAMBUSU - věšák na ručníky je vyroben z vysoce kvalitního bambusu. Jde o materiál, který se velmi dobře osvědčuje v koupelnách, protože se vyznačuje odolností proti vlhkosti a odolností proti škodlivým vlivům vody.

BUDE LADIT V JAKÉKOLI MÍSTNOSTI - díky přírodnímu vzhledu bambusového dřeva a nenápadnému designu se trojitý bambusový věšák snadno vejde do každého prostoru. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ISO