ORGANIZÁTOR NA HODINKY A BRÝLE ZAVŘENO NA ZÁPADKU KLÍČEM   - kovová západka zabraňuje náhodnému otevření organizéru a jeho obsah při přenášení nevypadne. Vaše šperky v ní budou v bezpečí. Sada je navíc dodávána s klíčem, který umožňuje úplné uzavření organizéru a chrání před ostatními lidmi. ESTETICKÉ A ELEGANTNÍ   -   pouzdro   vyrobeno s důrazem na detail, vypadá krásně a zobrazuje svůj obsah skvělým způsobem. Výrobek je vyroben z černé ekokůže s bílým prošíváním a světlým, dokonale kontrastním... Celý popis

Koupit za 263 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ORGANIZÁTOR NA HODINKY A BRÝLE

ZAVŘENO NA ZÁPADKU KLÍČEM   - kovová západka zabraňuje náhodnému otevření organizéru a jeho obsah při přenášení nevypadne. Vaše šperky v ní budou v bezpečí. Sada je navíc dodávána s klíčem, který umožňuje úplné uzavření organizéru a chrání před ostatními lidmi.

ESTETICKÉ A ELEGANTNÍ   -   pouzdro   vyrobeno s důrazem na detail, vypadá krásně a zobrazuje svůj obsah skvělým způsobem. Výrobek je vyroben z černé ekokůže s bílým prošíváním a světlým, dokonale kontrastním vnitřkem. Víko pouzdra je průhledné, díky čemuž lze krabičku na hodinky a brýle využít nejen k uložení a udržování pořádku, ale také k elegantnímu vystavení obsahu.

BEZPEČNÉ UVNITŘ   - vnitřek organizéru je vystlán měkkým materiálem, díky polštářkům jsou uložené doplňky chráněny proti poškrábání, každý z nich je vyjímatelný, díky čemuž tam můžeme uložit i další šperky, např. náramky, přívěsky, prsteny popř. náušnice. Přihrádky jsou odděleny vyššími stěnami, které chrání uložené příslušenství před nežádoucím dotykem, který by mohl mít za následek poškození.

UNIVERZÁLNÍ   - hodí se nejen k uložení hodinek a brýlí, ale i náramků a dalších šperků, takže se bude skvěle hodit jako dárek pro ženy i muže. Je praktický a skvěle zapadne do každého interiéru a jistě bude hitem každého.

SPECIFIKACE   - Černá barva; materiál: ekokůže + velur; počet přihrádek: 6 na hodinky + 3 na brýle; rozměry ve složeném stavu (délka / šířka / výška): 33,5 / 20,5 / 8cm; maximální výška v rozloženém stavu: 25 cm; rozměry malé přihrádky (délka / šířka): 9 / 4,5 cm; rozměry velké přihrádky (délka / šířka): 5 / 17 cm; hmotnost: 1,05 kg.

SPECIFIKACE

Černá barva
materiál: ekokůže + velur
počet přihrádek: 6 na hodinky + 3 na brýle
rozměry ve složeném stavu (délka / šířka / výška): 33,5 / 20,5 / 8 cm
maximální výška v rozloženém stavu: 25 cm
rozměry malé přihrádky (délka / šířka): 9 / 4,5 cm
rozměry velké přihrádky (délka / šířka): 5 / 17 cm
hmotnost: 1,05 kg
hmotnost s obalem: 1,2 kg

ZAHRNUTA

organizátor
klíč

Elegantní krabička má 3 přihrádky na brýle a 6 přihrádek na hodinky, do kterých můžete vložit i další šperky.   Pouzdro má elegantní černou barvu a bílé švy, což dodává celku eleganci a styl . Víko pouzdra je průhledné, díky čemuž lze krabičku na hodinky a brýle využít nejen k uložení a udržování pořádku, ale také k elegantnímu vystavení obsahu.
Krabička bude povedeným a užitečným dárkem, který ocení každý. Hodí se do každého interiéru,   Skvěle se bude hodit jak pro ženu, tak pro muže, takže bude jistě skvělým dárkem.
Elegantní krabička na brýle, hodinky a další!
Do organizéru lze úspěšně uložit i náramky a další šperky . Přihrádky mají speciální vložky, které lze nastavit ve zvoleném úhlu nebo zcela vyjmout. Díky takovým možnostem bude pouzdro perfektní pro uložení mnoha různých druhů šperků.
Organizér na hodinky a brýle má vnitřek vyložený speciálním, extrémně měkkým materiálem.   Materiál chrání obsah pouzdra před poškrábáním. Přihrádky jsou odděleny vyššími stěnami, které chrání uložené příslušenství před nežádoucím dotykem, který by mohl mít za následek poškození. Krabička má také speciální stuhu, která drží víko otevřené. Víko chrání jak vnitřek, tak obsah krabice. Proti nechtěnému vysypání obsahu organizéru je chráněn i výjimečně estetickým a bezpečným uzávěrem na západku, který má navíc zámek, k sadě je připevněn klíč - umožňuje úplné uzavření a zajištění šperku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ISO
Materiál imitace kůže
Barva černé
Určení pro ženy
Využití na hodinky