ITTC Stima Ibiza

0 %
(0 hodnocení)

Velmi elegantní a moderní dubová jídelní židle IBIZA s vysokým čalouněným opěrákem a čalouněným sedákem patří k velmi zajímavým židlím, která se svým vzhledem podobá zámeckým židlím. Židle je velmi pohodlná i při delším sezení. Kostra židle je pro vyšší nosnost vyrobena z kvalitního dubového masivu, čímž je dáno i její široké využití. Je vhodnou jídelní židlí nejen do našich domovů, ale také do zátěžových provozů restaurací, kaváren, firemních prostor a nebo sálů. Sezení na židli je velmi příjemné... Celý popis

Koupit za 3 800 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Velmi elegantní a moderní dubová jídelní židle IBIZA s vysokým čalouněným opěrákem a čalouněným sedákem patří k velmi zajímavým židlím, která se svým vzhledem podobá zámeckým židlím. Židle je velmi pohodlná i při delším sezení. Kostra židle je pro vyšší nosnost vyrobena z kvalitního dubového masivu, čímž je dáno i její široké využití. Je vhodnou jídelní židlí nejen do našich domovů, ale také do zátěžových provozů restaurací, kaváren, firemních prostor a nebo sálů. Sezení na židli je velmi příjemné a pohodlné.

Materiál židle:

- kostra židle - dubový masiv

- sedák a opěrka - čalounění kvalitní látkou BOSS ve třech odstínech - 4 camel, 12 antracite, 15 grigio  (termín dodání 1-4 týdny)

- zakázkově lze židli očalounit také do látek BOSS - 2 crema, 3 beige, 5 marone, 9 bordo, 14 nero (termín dodání 4-6 týdnů)

Nosnost: 120 kg.

Rozměry židle IBIZA (v x hs x vs x šs): (v x hs x vs x šs): 103 x 42 x 49 x 46 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 12 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám osedět nejen židle, ale také křesla a sedací soupravy, které máme vystaveny.

Záruka 2 roky.

Český dodavatel.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ITTC Stima
Hmotnost 6 kg
Nosnost 100 kg
Materiál čalouněné
Styl moderní
Barva hnědé
Dekor dřeva dub
Šířka 45 cm
Hloubka 42 cm
Výška 103 cm
Šířka sedáku 46 cm
Hloubka sedáku 42 cm
Výška sedáku 48 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty