TEPELNÁ TISKÁRNA NA BLUETOOTH + 11 VÁLCŮ RYCHLOST TISKU - termální tiskárna je velmi rychlá v tisku, což se hodí zejména v místech, kde je vyžadováno okamžité generování dokumentů, textů (cheat sheetů) a fotografií z telefonu nebo tabletu. Přímé termální tiskárny nabízejí právě takové výjimečné rychlosti tisku. MALÁ VELIKOST + KOČIČÍ DESIGN - mini tiskárna má kompaktní rozměry, díky čemuž se snadno přenáší, používá a skladuje. Snadno se vejde do kabelky, batohu nebo dokonce kapsy. Design kočky... Celý popis

Koupit za 846 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

TEPELNÁ TISKÁRNA NA BLUETOOTH + 11 VÁLCŮ

RYCHLOST TISKU - termální tiskárna je velmi rychlá v tisku, což se hodí zejména v místech, kde je vyžadováno okamžité generování dokumentů, textů (cheat sheetů) a fotografií z telefonu nebo tabletu. Přímé termální tiskárny nabízejí právě takové výjimečné rychlosti tisku.

MALÁ VELIKOST + KOČIČÍ DESIGN - mini tiskárna má kompaktní rozměry, díky čemuž se snadno přenáší, používá a skladuje. Snadno se vejde do kabelky, batohu nebo dokonce kapsy. Design kočky osloví děti a teenagery.

SNADNÉ POUŽITÍ - zařízení se snadno používá a nevyžaduje složitý tiskový software. Stačí si stáhnout aplikaci Fun Print nebo naskenovat QR kód přiložený k návodu. Po stažení aplikace stačí zapnout tiskárnu a připojit se přes Bluetooth k telefonu nebo tabletu, název tiskárny je MX 06 – 5286. Aplikace je k dispozici v mnoha jazycích.

11 TISKOVÝCH VÁLCŮ SOUČÁSTÍ – sada obsahuje také 11 tiskových válečků. Vydrží vám dlouho. První role je již vložena do tiskárny.

Termální tiskárny jsou známé rychlým tiskem, který se hodí zejména na místech, kde je vyžadováno okamžité generování fotografií, štítků, vtipných emotikonů apod. Přímé termotiskárny nabízejí výjimečnou rychlost tisku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Izoxis