Jeff´s Zvlhčovadlo 7 Elements 'Karibský sen'

0 %
(0 hodnocení)

Melasa (zvlhčovadlo) pro vodní dýmky určené pro přípravu tabáku do vodní dýmky, zvlhčení tabáku do vodní dýmky nebo k osvěžení minerálních kamínků do vodní dýmky.Smícháním zvhlčovadla Jeff´s Seven Elements s 20 g suchého tabáku pro vodní dýmky získáte 140 - 150 g kvalitního tabáku pro vodní dýmky. Podrobnější informace a návod na výrobu tabáku najdete zde.S tímto zvlhčovadlem pro vodní dýmky dostane používání vodní dýmky nový impuls. Stačí pár kapek a Váš oblíbený tabák se chuťově zvýrazní tak,... Celý popis

Popis

Melasa (zvlhčovadlo) provodní dýmky určené propřípravu tabáku dovodní dýmky, zvlhčení tabáku dovodní dýmky nebokosvěžení minerálních kamínků dovodní dýmky.Smícháním zvhlčovadla Jeff´s Seven Elements s 20 g suchého tabáku pro vodní dýmky získáte 140 - 150 g kvalitního tabáku pro vodní dýmky.
Podrobnější informace anávod navýrobu tabáku najdete zde.S tímto zvlhčovadlem provodní dýmky dostane používání vodní dýmky nový impuls. Stačí pár kapek aVáš oblíbený tabák se chuťově zvýrazní tak, jak byste nikdy nečekali. Další nezanedbatelnou výhodou, kterou tento přípravek má, je pomalejší vypalování tabáku vkorunce adíky tomu idelší doba strávená udýmky aintenzivnější vnímání příchuti tabáku.Zvlhčovadla Jeff´s Seven Elements se vyznačují výraznou a přirozenou vůní a bohatou chutí.Složení: melasa, glycerín, ovocný koncentrát, aroma, medVyrobeno v Polsku.
Zobrazit více