Osuška Králíček Bing 053 Rozměr: 70x140 cm Dětská froté osuška s oblíbeným králíčkem Bingem a jeho kamarády je vyrobena z vysoce kvalitní 100% bavlny-froté. Osuška Králíček Bing 053 od firmy Jerry Fabrics se vyznačuje velmi sytými barvami, které přetrvávají i po mnoha vypráních. Šikovný dětský ručník do koupelny, do školky i na cesty. Složení materiálu: 100% bavlna. S motivem  Králíček Bing  nabízíme i další produkty, které se budou líbit Vám i Vašim dětem. Údržba a praní: Prát na 40 °C, sušit... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Osuška Králíček Bing 053

Rozměr: 70x140 cm

Dětská froté osuška s oblíbeným králíčkem Bingem a jeho kamarády je vyrobena z vysoce kvalitní 100% bavlny-froté. Osuška Králíček Bing 053 od firmy Jerry Fabrics se vyznačuje velmi sytými barvami, které přetrvávají i po mnoha vypráních.

Šikovný dětský ručník do koupelny, do školky i na cesty.

Složení materiálu: 100% bavlna.

S motivem  Králíček Bing  nabízíme i další produkty, které se budou líbit Vám i Vašim dětem.

Údržba a praní: Prát na 40 °C, sušit vyvěšené, žehlit na 150 °C, nebělit a nečistit chemicky. Před použitím vyperte, perte a žehlete naruby, používejte prací prostředek na barevné prádlo. Při praní prádla a oblečení vždy dodržujte pokyny uvedené na štítku produktu.

Odstíny barev u fotografií nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Záleží na nastavení Vašeho monitoru a na kvalitě použité fotografie.
Zobrazit více

Parametry

Barva modrá
Výrobce Jerry Fabrics
Materiál bavlna