JERRY FABRICS Polštářek Harry Potter HP158 40/40 Polštářek Harry Potter je vyroben ze 100% polyesteru. Polštář Harry Potter. Polštář Harry Potter HP158 v rozměru 40x40cm. Dekorační polštářek Harry Potter. Polštářek Harry Potter má výplň, která je pevně zašitá uvnitř. Dětský polštář Harry Potter v bílé barvě z každé strany s odlišným potiskem. Doprava: podrobnosti o dopravě a ceník najdete v sekci Poštovné - dopravné Platba: převod či on-line platba kartou bez příplatku Osobní odběr: Lázeňská 826,... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

JERRY FABRICS Polštářek Harry Potter HP158 40/40
Polštářek Harry Potter je vyroben ze 100% polyesteru. Polštář Harry Potter. Polštář Harry Potter HP158 v rozměru 40x40cm. Dekorační polštářek Harry Potter. Polštářek Harry Potter má výplň, která je pevně zašitá uvnitř. Dětský polštář Harry Potter v bílé barvě z každé strany s odlišným potiskem.
Doprava: podrobnosti o dopravě a ceník najdete v sekci Poštovné - dopravné
Platba: převod či on-line platba kartou bez příplatku
Osobní odběr: Lázeňská 826, Sadská
Dostupnost zboží: vpravo vedle fotografie uvádíme počet kusů skladem
Reklamace produktu: Nebojte se reklamací v našem obchodě. Vadné zboží Vám vyměníme či opravíme, nebo vrátíme peníze. Pokud Vám zboží nebude vyhovovat, můžete nám ho vrátit v zákonné lhůtě. Není třeba hledat či vymýšlet nějakou vadu, jednoduše nám zboží zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jerry Fabrics
Rozměry 40 x 40 cm
Barva bílé
Materiál 100% polyester