JERRY FABRICS Polštářek Minecraft Survival Mode 40/40 Polštářek Minecraft je vyroben ze 100% polyesteru. Polštář Minecraft Survival Mode. Polštář Minecraft Survival Mode v rozměru 40x40cm. Dekorační polštářek Minecraft Survival Mode. Polštářek Minecraft z obou stran se stejným potiskem. Polštář Minecraft Survival Mode má výplň, která je pevně zašitá uvnitř. Dětský polštář Survival Mode s kvalitním potiskem. Doprava: podrobnosti o dopravě a ceník najdete v sekci Poštovné - dopravné Platba: převod... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

JERRY FABRICS Polštářek Minecraft Survival Mode 40/40
Polštářek Minecraft je vyroben ze 100% polyesteru. Polštář Minecraft Survival Mode. Polštář Minecraft Survival Mode v rozměru 40x40cm. Dekorační polštářek Minecraft Survival Mode. Polštářek Minecraft z obou stran se stejným potiskem. Polštář Minecraft Survival Mode má výplň, která je pevně zašitá uvnitř. Dětský polštář Survival Mode s kvalitním potiskem.
Doprava: podrobnosti o dopravě a ceník najdete v sekci Poštovné - dopravné
Platba: převod či on-line platba kartou bez příplatku
Osobní odběr: Lázeňská 826, Sadská
Dostupnost zboží: vpravo vedle fotografie uvádíme počet kusů skladem
Reklamace produktu: Nebojte se reklamací v našem obchodě. Vadné zboží Vám vyměníme či opravíme, nebo vrátíme peníze. Pokud Vám zboží nebude vyhovovat, můžete nám ho vrátit v zákonné lhůtě. Není třeba hledat či vymýšlet nějakou vadu, jednoduše nám zboží zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jerry Fabrics
Rozměry 40 x 40 cm
Barva šedé
Materiál polyesterové