Jerry Fabrics Povlečení Lilo a Stitch bavlna 140x200 70x90

100 %
(1 hodnocení)

JERRY FABRICS Povlečení Lilo and Stitch 140/200, 70/90 Bavlněné povlečení Lilo a Stitch je milým doplňkem do dětského pokoje dívek, kde utvoří útulné místo pro spokojený spánek. Povlečení do velké postele je vyrobeno z příjemné bavlny, která bude svého majitele příjemně hýčkat. Z přední strany povlečení uvidí mimozemské stvoření Koaly, které bylo pojmenováno Stitch na fialkovém pozadí. Zadní strana je laděná do bílé barvy s drobným vzorem, který navazuje na téma přední strany viz. foto. Pokyny k... Celý popis

Popis

JERRY FABRICS Povlečení Lilo and Stitch 140/200, 70/90
Bavlněné povlečení Lilo a Stitch je milým doplňkem do dětského pokoje dívek, kde utvoří útulné místo pro spokojený spánek. Povlečení do velké postele je vyrobeno z příjemné bavlny, která bude svého majitele příjemně hýčkat. Z přední strany povlečení uvidí mimozemské stvoření Koaly, které bylo pojmenováno Stitch na fialkovém pozadí. Zadní strana je laděná do bílé barvy s drobným vzorem, který navazuje na téma přední strany viz. foto.
Pokyny k údržbě:
Povlečení můžete vyprat naruby v pračce na 40°C. Můžete sušit v sušičce na nízký stupeň. Můžete žehlit na bavlnu.
Rozměr: 140/200, 70/90 cm
Materiál: 100 % Bavlna
Zapínání: zip
Doporučujeme:
Dále můžeme doporučit k ložnímu prádlu prostěrad-la pro příjemně sladěnou postel. Ideální kombinaci najdete dole v doporučení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jerry Fabrics
Materiál bavlněné
Rozměry polštáře 70 x 90 cm
Rozměry přikrývky 140 x 200 cm
Zapínání zipové
Barva fialové
Gramáž 110 g/m2
Motivy dětské
Zobrazit více parametrů