Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Kuchyňský nábytek  >  Jídelní sety  >  Tempo Kondela CORNER

Předchozí
Další
od 8 627 Kč
Porovnat 8 obchodů
rohová lavice + stůl a 2x taburet, lavice je s úložným prostorem, provedení: olše + světle hnědá látka, materiál: DTD laminovaná. Rozměry ŠxHxV: lavice - 170x120x85 cm, stůl - 105x61x77 cm, taburet - 35x30x44 cm. Dodáváno v demontu.

Všechny nabídky pro Tempo Kondela CORNER

jídelní set Corner, lavice + stůl + 2x taburet, wenge / látka sv.zelená, doprava zdarma

DOVEZEME a VYNESEME ZDARMA, dáme 10% slevu IHNED V KOŠÍKU, dáme další 3% slevu za PLATBU PŘEDEM a navíc si zahrajete kolo štěstí plné dalších SLEV a CEN !!! Rohová lavice + stůl a 2x taburet Corner, lavice je s úložným prostorem, provedení: wenge + světle zelená látka.

Informace v obchodě
Skladem
Do obchodu

Jídelní komplet, dub sonoma / světlehnědá, CORNER

Jídelní komplet CORNER materiál: DTD laminovaná / látka barevné provedení: dub sonoma / světlehnědá rozměr lavice: (ŠxHxV): 170x120x85 cm rozměr stolu: (ŠxHxV): 105x61x77 cm rozměr taburetu: (ŠxHxV): 35x30x44 cm Tloušťka materiálu: 16 mm Dodávané v demontu

Skladem
Do obchodu

Jídelní komplet, rohový, wenge / látka světle zelená, CORNER

Jídelní komplet Corner obsahuje rohovou lavici s úložným prostorem, stůl a 2 taburety. Set je vyrobený v kombinaci lamina a látky v dezénu wenge / světle zelená. Rohová lavice je univerzální, při montáži si sami určíte zda budete mít levý nebo pravý roh. Dodáváme v demontu. Rozměry lavice: - šířka 170 cm - hloubka 120 cm - výška 85 cm Rozměry stolu: - šířka 105 cm - hloubka 61 cm - výška 77 cm Rozměry taburetu: - šířka 35 cm - hloubka 30 cm - výška 44 cm

Doprava: zdarma
= 9 590 Kč
Skladem
Do obchodu

Tempo Kondela Rohový jídelní komplet CORNER - wenge/zelená + kupón KONDELA10 na okamžitou slevu 3% (kupón uplatníte v košíku)

Provedení: Oblíbený rohový set obsahuje rohovou lavici, stůl a dva taburety. Lavice obsahuje praktický úložný prostor na časopisy a jiné drobnosti, které chcete mít vždy po ruce. Jídelní set je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení wenge + světle zelená látka. rozměry ŠxHxV: lavice - 170x120x85 cm stůl -105x61x77 cm taburet-35x30x44 cm Dodáváno v demontu.

= 9 590 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Tempo Kondela Jídelní komplet, olše / světlehnědá, CORNER

Jídelní komplet CORNER materiál: DTD laminovaná / látka barevné provedení: světlehnědá / olše rozměr lavice: (ŠxHxV): 170x120x85 cm rozměr stolu: (ŠxHxV): 105x61x77 cm rozměr taburetu: (ŠxHxV): 35x30x44 cm Tloušťka materiálu: 18 mm Dodávané v demontu

Jídelní komplet v moderním dekoru olše CORNER

Jídelní set obsahující jeden stůl, rohovou lavici a dva taburety je specifický především svým moderním provedením. Skvěle se hodí do každé moderní domácnosti. Je vyroben z lamina v dekoru olše a sedáky jsou potaženy hnědou látkou. Součástí lavice je úložný prostor, který si jistě své využití také najde. Rozměry stolu jsou ŠxHxV: lavice 170x120x85 cm, stůl 105x61x77 cm, taburet 35x30x44 cm. Dodáváno v demontu.

Info v obchodě
Do obchodu

Jídelní komplet, CORNER 0000109061 Tempo Kondela Dub sonoma

Rohový jídelní set CORNER sestává z rohové lavice, stolu a dvou taburetů. Set je vyroben z laminované DTD ve třech barevných variantách: wenge, dub sonoma a olše. Sedací část a opěradla jsou čalouněná světle zelenou nebo světle hnědou látkou. Rohová lavice je vybavena i úložným prostorem. Lavice je v univerzálním provedení, můžete ji smontovat s rohem na pravé nebo levé straně.Barvu setu vyberte ve variantách produktu. Barva:wenge / látka světle zelenáolše / látka světle hnědádub sonoma / látka světle hnědá Materiál:DTD laminovaná / látkaRozměr stolu:Šířka: 105 cmHloubka: 61 cmVýška: 77 cmRozměr lavice:Šířka: 170 cmHloubka: 120 cmVýška: 85 cmRozměr taburetu:Šířka: 35 cmHloubka: 30 cmVýška: 4