Stylový rolovací eko batoh Allen Medium od značky Johnny Urban se stane vašim nejlepším společníkem. Využijete jej na toulky městem či přírodou, nebo i do školy a do práce. Roll top batoh má variabilní objem 15,5 - 18,5 litrů. Velikost si nastavíte zarolováním dle aktuálního nákladu. A je to městský batoh rozhodně naladěný na eko vlnu. Vnější i vnitřní tkanina pochází ze 100% recyklovaných PET lahví. Z vnějšku je batoh opatřený TPE zátěrem, který mu dodává voděodolnost. Vaše věci tak budou vždycky... Celý popis

Koupit za 1 720 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stylový rolovací eko batoh Allen Medium od značky Johnny Urban se stane vašim nejlepším společníkem. Využijete jej na toulky městem či přírodou, nebo i do školy a do práce. Roll top batoh má variabilní objem 15,5 - 18,5 litrů. Velikost si nastavíte zarolováním dle aktuálního nákladu. A je to městský batoh rozhodně naladěný na eko vlnu. Vnější i vnitřní tkanina pochází ze 100% recyklovaných PET lahví. Z vnějšku je batoh opatřený TPE zátěrem, který mu dodává voděodolnost. Vaše věci tak budou vždycky v suchu.

- Pevný, voděodolný

- Objem 15,5- 18,5 litrů dle nastavení rolovacího uzavírání

- Vnitřní polstrovaná kapsa na notebook do velikosti 15.6“

- Vnitřní i vnější kapsy na zip, elastické boční kapsy

- Boční kapsa na zip pro snadný přístup

- Samostatná kapsa na dně batohu

- Větší bráška batoh Allen o objemu 18 - 22 litrů

Batoh Allan Medium je vychytaný i konstrukčně. Jeden hlavní prostor má polstrovanou kapsu na váš notebook až do velikosti 15.6" a malou kapsu na zip na drobné předměty. Do hlavního prostoru se dostanete i rychlou boční kapsou na zip, aniž by jste museli rozepínat rolování. Dno batohu na zip nabízí další možnost úložného prostoru, navíc se snadným přístupem. Batoh se zapíná na zip a rolování je jištěné přeskou. Na bocích má tento batoh nejen do města dvě strečové kapsy. Budou se vám hodit třeba na láhev s pitím. Flexibilní přední část oceníte třeba k uložení bundy, svetru, nebo podložky na cvičení. A najdete zde taky ukrytou kapsičku na zip, kterou hned tak žádný zloděj neodhalí.

Záda jsou polstrovaná a vzdušná. Polstrované má batoh Allen od Johnny Urban i posuvné ramenní popruhy. Ponesete-li těžší náklad, bude se vám hodit odnímatelný hrudní pás.

Městský rolovací batoh Allen Medium od Johnny Urban představuje dokonalou kombinací stylu, materiálů a kvalitního zpracování.

[video width="1920" height="1080" mp4="https://urbanmaster.cz/wp-content/uploads/2021/10/Allen-Medium.mp4"][/video]

 

 
Zobrazit více

Parametry

Boční kapsy ano
Hrudní pás ano
Objem 18 l
Kapsa na notebook ano
Značka Johnny Urban
Rolovací ano
Barva černá

Podobné produkty