Pánská sportovní souprava Joma DERBY TRACKSUIT se skládá z mikiny na zip a dlouhých kalhot. V této pohodlné soupravě se budete cítit pohodlně na jakémkoliv tréninku v chladnějším počasí. Díky jejímu volnému střihu nebude brátnit v žádných pohybech. Užitý odolný flísový materiál je vevnitř počesaný a díky tomu veli přijemně hřeje. Bunda se zapíná předním zipem po celé délce a knoflíkem, jenž je chráněný textilem, aby se neodíral o krk. Vysoký límec pomáhá chránit krk před poryvy větru. Bunda má na... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pánská sportovní souprava Joma DERBY TRACKSUIT se skládá z mikiny na zip a dlouhých kalhot. V této pohodlné soupravě se budete cítit pohodlně na jakémkoliv tréninku v chladnějším počasí. Díky jejímu volnému střihu nebude brátnit v žádných pohybech. Užitý odolný flísový materiál je vevnitř počesaný a díky tomu veli přijemně hřeje. Bunda se zapíná předním zipem po celé délce a knoflíkem, jenž je chráněný textilem, aby se neodíral o krk. Vysoký límec pomáhá chránit krk před poryvy větru. Bunda má na sobě i kapsy pro uložení drobných předmětů. Žebrovaný lem a manžety drží oblečení na místě a poskytují tepelnou izolaci.
Kalhoty jsou vybaveny elastickým pasem s vnitřní stahovací šňůrkou, díky níž je možné upravit obvod kalhot podle proporcí každého sportovce. Do otevřených kapes je možné schovat ruce nebo nezbytné maličkosti.Na obou částech soupravy je vytištěno logo Joma.
VÝHODY:

pohodlná, odolná souprava
volný střih
hřejivý flís
spousta kapes
elastický pas se šňůrkou
Zobrazit více

Parametry

Materiál 100 % polyester
Značka Joma
Barva černá
Druh soupravy