POPIS PRODUKTU Multifunkční vesta pro psy IDC® 3v1, je výjimečná také tím, že získala v USA ocenění Pet Business Industry Recognition Award. Multifunkční vesta (plovací a záchranná vesta) s odnímatelnými pěnovými vložkami, pomáhá psovi zůstat na hladině vody a tak plní i funkci záchranné vesty. Na souši usnadňuje zvedání psa, protože vložky mohou také hrát roli rozdělovačů tlaku (rehabilitační vesta). Vyjmutím pěnových polštářků z kapes, získáme prvotřídní neoprenový kabát pro psa, který chrání... Celý popis

Koupit za 2 022 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

POPIS PRODUKTU
Multifunkční vesta pro psy IDC® 3v1, je výjimečná také tím, že získala v USA ocenění Pet Business Industry Recognition Award. Multifunkční vesta (plovací a záchranná vesta) s odnímatelnými pěnovými vložkami, pomáhá psovi zůstat na hladině vody a tak plní i funkci záchranné vesty. Na souši usnadňuje zvedání psa, protože vložky mohou také hrát roli rozdělovačů tlaku (rehabilitační vesta). Vyjmutím pěnových polštářků z kapes, získáme prvotřídní neoprenový kabát pro psa, který chrání naše zvíře před větrem, vodou a chladem.
Může se používat jako plovoucí / záchranné vesty pro účely vodoléčby, protože zvýšením počtu vložek nebo snížením množství snižujete zatížení psa. Zvedání z vody, záchrana psa nebo vedení během tréninku je zajištěno silnou rukojetí nebo vodítkem. Výrobek se doporučuje zejména na hodiny plavání pro psy (francouzský buldoček, anglický buldok), kteří mají kvůli svému tvaru resp. postavě, těžší zdržování se na hladině vody. Vesta je dodávána se dvěma pěnovými vložkami pro hrudník a záda. K tomuto výrobku také nechybí vyměnitelné nápisy (pár malých nápisů Julius-K9®), které můžete nahradit vlastním nápisem na míru.
VELIKOSTNÍ TABULKA
Přesné měření velikosti je nezbytné pro výběr správného postroje pro psa. Správná volba velikosti postroje, zaručuje komfortní pohyb krku a ramen.

   VEĽKOSŤ
OBVOD HRUDNÍKA
DĹŽKA OBLEČENIA

S
44 - 64 cm
40 cm

M
55 - 72 cm
46,5 cm

L
65 - 82 cm
51 cm

XL
75 - 92 cm
57 cm
Zobrazit více

Bazarové nabídky