Praktický doplněk ke skládání puzzle - to je rolovací kobereček JUMBO. Podložka je vhodná pro puzzle do velikosti 140 x 95 cm (odpovídá 3.000 dílků většiny výrobců). Kobereček na puzzle je ideální pro úsporu místa a bezpečné uchování nedokončeného i hotového obrázku. Podložka zajistí bezpečné uchování nebo transport vašeho puzzle. Na podložce jsou vyznačeny rozměry puzzle JUMBO, můžete tedy již na počátku skládání přesně založit okraje. Zelenou podložku pod puzzle jednoduše srolujete i s rozeskládaným... Celý popis

Koupit za 540 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Praktický doplněk ke skládání puzzle - to je rolovací kobereček JUMBO.

Podložka je vhodná pro puzzle do velikosti 140 x 95 cm (odpovídá 3.000 dílků většiny výrobců). Kobereček na puzzle je ideální pro úsporu místa a bezpečné uchování nedokončeného i hotového obrázku. Podložka zajistí bezpečné uchování nebo transport vašeho puzzle.

Na podložce jsou vyznačeny rozměry puzzle JUMBO, můžete tedy již na počátku skládání přesně založit okraje.

Zelenou podložku pod puzzle jednoduše srolujete i s rozeskládaným obrázkem, máte rychle uklizeno a navíc nemusíte mít obavu, že se Vám dílky někde poztrácí. Kobereček pod puzzle je ideální pro úsporu místa i na cestování.
Skládá se ze tří pevných tubusů, které spojíte k sobě, podložky a tří gumových pásků na pevné uchycení.

Velikost koberečku je 150 x 100 cm.

UPOZORNĚNÍ: V případě zakoupení koberečku pro skládání puzzle jiných značek doporučujeme ověřit rozměry složeného puzzle.

Údržba filcové podložky: Podložku lze žehlit na nejnižší teplotu nejlépe přes tenkou tkaninu (utěrku). Ruční praní ve studené vodě, neždímat a nesušit v sušičce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jumbo
Druh podložky