Skladujte zahradní nářadí nebo zahradní nábytek prostorově a uspořádaně. Na základní ploše 203 x 117 cm máte dostatek prostoru pro uložení květináčů, zahradních hadic, rýčů, zahradních židlí nebo pneumatik pro automobily chráněných před větrem a počasím. Domek na nástroje zároveň poskytuje ochranu před prachem a nečistotami. Uložené věci zůstanou čisté a zůstanou déle funkční. Zahradní domek má nadčasově moderní vzhled. Jednoduchá barevná schéma v trendovém tmavě zeleném provedení se bez problémů... Celý popis

Koupit za 5 620 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skladujte zahradní nářadí nebo zahradní nábytek prostorově a uspořádaně. Na základní ploše 203 x 117 cm máte dostatek prostoru pro uložení květináčů, zahradních hadic, rýčů, zahradních židlí nebo pneumatik pro automobily chráněných před větrem a počasím. Domek na nástroje zároveň poskytuje ochranu před prachem a nečistotami. Uložené věci zůstanou čisté a zůstanou déle funkční.

Zahradní domek má nadčasově moderní vzhled. Jednoduchá barevná schéma v trendovém tmavě zeleném provedení se bez problémů hodí do moderních zahrad. Dodaný kovový základ je pevně přišroubován k podlahovému rámu a zajišťuje tak trvalý a bezpečný stojan. Umožňuje také zabudovat samostatnou podlahu do kůlny na nářadí. Lehká, ale stabilní konstrukce z ocelového plechu odolává i náročným povětrnostním podmínkám a je relativně necitlivá na rez a poškrábání. Navíc je možné materiál udržovat mimořádně čistý. Jednoduše ho nastříkejte zahradní hadicí nebo jej otřete jemnou mýdlovou vodou a měkkým hadříkem. Dešťová voda nemůže shromažďovat na šikmé pultové střeše a jednoduše odtéká.

Dvoudílné posuvné dveře umožňují snadný přístup k uloženým věcem po celý rok. Dvojité posuvné dveře se dají dokonce bez námahy otevřít v hlubokém sněhu, který by blokoval běžné dvojité dveře. 2 větrací mřížky nad dvojitými posuvnými dveřmi nepřetržitě zásobují interiér dostatkem čerstvého vzduchu, aby byla zaručena dobrá cirkulace vzduchu.

Technické specifikace:

- Kůlna na materiál: ocelový plech, plast

- Podkladový materiál: kov

- Barva: tmavozelená

- Úložný prostor: cca 4 m³

Rozměry:

- Celkové rozměry: délka 213 × šířka 130 ×výška 173 cm

- Vnitřní rozměry: délka 203 × šířka 117 ×výška 170 cm

- Rozměry základny: 203 × 117 cm

- Výška hřebene: 173 cm

- Výška okapu: 152 cm

- Dveře: 96 x 152 cm

Rozsah doručení:
1 × kovová bouda na nářadí
1 x základ
1 × montážní návod
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Juskys