JVD RB3565.1

0 %
(0 hodnocení)

JVD Digitální černé rádiem řízené hodiny JVD RB3565.1  Pomocí tohoto budíku značky JVD budete znát nejpřesnější čas na kontinentu. Přijímá totiž časový signál s Frankfurtu, jehož možná odchylka je menší než 1 sekunda za 2 miliony let! Nové digitální hodiny spolehlivě ukazují nejen teplotu uvnitř místnosti, ale i díky venkovnímu čidlu budete vždy znát také teplotu exteriéru. Další užitečnou funkcí je vyzobrazení aktuálního počasí. Lze je pověsit na zeď, nebo postavit na stůl. Hodiny je navíc možné... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

JVD Digitální černé rádiem řízené hodiny JVD RB3565.1 
Pomocí tohoto budíku značky JVD budete znát nejpřesnější čas na kontinentu. Přijímá totiž časový signál s Frankfurtu, jehož možná odchylka je menší než 1 sekunda za 2 miliony let!
Nové digitální hodiny spolehlivě ukazují nejen teplotu uvnitř místnosti, ale i díky venkovnímu čidlu budete vždy znát také teplotu exteriéru. Další užitečnou funkcí je vyzobrazení aktuálního počasí. Lze je pověsit na zeď, nebo postavit na stůl. Hodiny je navíc možné využít jako budík. Jejich další výhodou je mimo již zmíněné i velmi příznivá cena.

Budík
vnitřní a venkovní teplota
vlhkoměr
den v týdnu
Teplota (Celsius nebo Fahrenheit)
Čas
12-ti nebo 24-hodinový denní režim
Rádiem řízený čas z Frankfurtu n. M. (RCC)

Velikost pouzdra
225x150x20 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce JVD
Materiál plast
Barva černé
Rádiem řízené ano
Typ zobrazení digitální
Styl designové

Podobné produkty