JVD RB9412.2

0 %
(0 hodnocení)

JVD Obrovské digitální stříbrné rádiem řízené XL hodiny JVD RB9412.2 Pomocí těchto hodin značky JVD budete znát nejpřesnější čas na kontinentu. Přijímá totiž časový signál s Frankfurtu, jehož možná odchylka je menší než 1 sekunda za 2 miliony let! XL HODINY - digitální hodiny nadstandartních rozměrů, kterými lze skvěle zaplnit prázdnou stěnu v místnosti a které jsou navíc perfektně čitelné. Jistě oceníte celou řadu výhod, které nabízejí. Jsou vybaveny venkovním čidlem, takže kromě vnitřní teploty... Celý popis

Koupit za 3 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

JVD Obrovské digitální stříbrné rádiem řízené XL hodiny JVD RB9412.2
Pomocí těchto hodin značky JVD budete znát nejpřesnější čas na kontinentu. Přijímá totiž časový signál s Frankfurtu, jehož možná odchylka je menší než 1 sekunda za 2 miliony let!
XL HODINY - digitální hodiny nadstandartních rozměrů, kterými lze skvěle zaplnit prázdnou stěnu v místnosti a které jsou navíc perfektně čitelné. Jistě oceníte celou řadu výhod, které nabízejí. Jsou vybaveny venkovním čidlem, takže kromě vnitřní teploty ukazují i tu venkovní. V seznamu jazyků najdete i češtinu, což znamená, že si lze dny v týdnu číst pohodlně ve Vašem rodném jazyce. V neposlední řadě mají také funkci budíku. Hodniny jsou rádiem řízené, jejich obsluha je tedy naprosto bezstarostná. Vybrat si můžete z černé či stříbrné barvy.

Budík
Datum (kalendář)
Teplota (Celsius nebo Fahrenheit)
Čas
12-ti nebo 24-hodinový denní režim
Rádiem řízený čas z Frankfurtu n. M. (RCC)
Opakování zvonění 5 min.
vnitřní a venkovní teplota
funkce odložení buzení
10světových jazyků
vlhkost vzduchu
čidlo

Velikost pouzdra
420 x 293 30 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce JVD
Materiál plast
Barva stříbrné
Rádiem řízené ano
Typ zobrazení digitální
Styl designové

Podobné produkty