K2 Performance Wrist Guard

100 %
(3 hodnocení)

Dámské anatomické inline chrániče zápěstí K2 Performance W Wrist jsou nejpohodlnějšími "zápěsťáky" na trhu. Dvoudlahové chrániče mají širokou spodní dlahu pro ještě více ochrany a velmi přirozený tvar, díky němuž chrániče téměř nevnímáte. K vysokému komfortu přispívá vnitřní COOLMAX výstelka zajišťující neustálý odvod potu. Tvrdé a odolné dlahy zaručují maximální ochranu a odolnost proti oděru. Reflexní prvky dodávají bezpečnost za snížených podmínek viditelnosti. Výhody chráničů K2 Performance... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámské anatomické inline chrániče zápěstí K2 Performance W Wrist jsou nejpohodlnějšími "zápěsťáky" na trhu. Dvoudlahové chrániče mají širokou spodní dlahu pro ještě více ochrany a velmi přirozený tvar, díky němuž chrániče téměř nevnímáte. K vysokému komfortu přispívá vnitřní COOLMAX výstelka zajišťující neustálý odvod potu. Tvrdé a odolné dlahy zaručují maximální ochranu a odolnost proti oděru. Reflexní prvky dodávají bezpečnost za snížených podmínek viditelnosti.

Výhody chráničů K2 Performance W Wrist

Nejkratší dvoudlahové chrániče
Dvě dlahy pro dokonalou ochranu zápěstí
Anatomický tvar zajistí přirozený pohyb
Prodyšné materiály s odvodem potu Coolmax, síťový materiál
Odolné plastové dlahy pro maximální ochranu a odolnost proti oděru
Dlouhé elastické pásky pro snadné upínání
Reflexní prvky

Chrániče zápěstí
Mají plastovou dlahu nad i pod zápěstím, jedině tak je zajištěna dokonalá ochrana zápěstí a nemůže dojít k vykloubení ani zlomení. Chrániče jsou navlékací a zajišťují se dvěmi powerstrapy pro dokonalé usazení na ruce. Horní plastová dlaha je všita uvnitř chrániče, vnější spodní dlaha s ochranou palce je velmi pevná a výrazně masivnější, aby nedošlo k jejímu prodření. Vnitřní část chráničů je vystlána materiálem Coolmax pro odvod potu.

Velikosti 

 S, M, L, XL

Naše benefity

Jsme autorizovaná prodejna značky K2
Odborné poradenství - tým zkušených bruslařů a instruktorů
Zázemí specializovaných kamenných prodejen
Zobrazit více

Parametry

Výrobce K2