Sportovní kalhoty ETAPE Dolomite WS jsou ideální volbou pro muže, kteří hledají pohodlné a funkční kalhoty na cyklistiku, běhání či jen běžné nošení při teplotách od -15 °C do 5 °C. Kalhoty jsou vyrobené z funkčního a elastického materiálu SoftShell, který je odolný větru a vodě s vynikajícími termoizolačními a transpiračními vlastnostmi. Díky třívrstvé struktuře nabízí maximální komfort a ochranu. Navíc díky materiálu ThermoFit kalhoty nabízí skvělé termoizolační vlastnosti, jsou elastické, měkké,... Celý popis

Koupit za 1 088 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sportovní kalhoty ETAPE Dolomite WS jsou ideální volbou pro muže, kteří hledají pohodlné a funkční kalhoty na cyklistiku, běhání či jen běžné nošení při teplotách od -15 °C do 5 °C. Kalhoty jsou vyrobené z funkčního a elastického materiálu SoftShell, který je odolný větru a vodě s vynikajícími termoizolačními a transpiračními vlastnostmi. Díky třívrstvé struktuře nabízí maximální komfort a ochranu. Navíc díky materiálu ThermoFit kalhoty nabízí skvělé termoizolační vlastnosti, jsou elastické, měkké, příjemně na dotek a mají antibakteriální úpravu.

Dolomite WS :
- materiál SoftShell s membránou a zateplením
- materiál ThermoFit se zateplením
- pohodlný volný střih
- elastický pas s tkanicí na stažení
- 2 kapsy na zip
- zipy na nohavicích pro pohodlné oblékání
- protiskluzový silikonový pásek na nohavicích
- reflexní bezpečnostní prvky
- teplotní rozsah: -15 °C až 5 °C

Velikostní tabulka v obrázcích. Uvedené hodnoty jsou pouze orientační a vhodná velikost se může lišit dle konkrétního typu postavy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CXS
Druh oblečení kalhoty
Reflexní prvky ano
Barva černé
Určení pánské