Melírovací prášek značky Kallos Super 9 s organickým, arganový olej poskytuje zesvětlení vlasů až o 9 odstínů. Vhodný zejména pro balayage techniku pro zachování měkkosti vlasu. Použití: Vložte do nekovové nádoby požadované množství prášku a přidejte 1: 2 oxidant (6, 9, 12%, v závislosti na žádaného výsledku), abyste získali krémovou konzistenci. Aplikujte na suché vlasy a nechte působit od 20 do 45 minut, v závislosti na struktuře vlasů a stupně zesvětlení, které chcete dosáhnout (neprekračtujte... Celý popis

Koupit za 181 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Melírovací prášek značky Kallos Super 9 s organickým, arganový olej poskytuje zesvětlení vlasů až o 9 odstínů. Vhodný zejména pro balayage techniku pro zachování měkkosti vlasu.

Použití: Vložte do nekovové nádoby požadované množství prášku a přidejte 1: 2 oxidant (6, 9, 12%, v závislosti na žádaného výsledku), abyste získali krémovou konzistenci. Aplikujte na suché vlasy a nechte působit od 20 do 45 minut, v závislosti na struktuře vlasů a stupně zesvětlení, které chcete dosáhnout (neprekračtujte 50 minut působení). Vlasy poté důkladně opláchněte.

Objem: 500g
Zobrazit více

Parametry

Značka Kallos
Určení pro ženy
Druh zesvětlovače
Hmotnost 600 g