Kanekalon je vhodný pro pletení rasta copánků, boxerských copánků, prodloužených holandských či francouzských copů, dreadů či preudodreadů a mnohých dalších účesů. Jedinečnou vlastností tohoto kanekalonu je možnost zatavení horkou vodou, díky níž se materiál zároveň zjemní a přizpůsobí požadovanému tvaru. "Pre-stretched", neboli "předvytažené" konečky kanekalonu navíc vytvářejí dojem přirozenosti. Narozdíl od Easy Braid 1 - basic, Miss Rola lze vyhladit do lesku pomocí žehličky či fénu při nižších... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kanekalon je vhodný pro pletení rasta copánků, boxerských copánků, prodloužených holandských či francouzských copů, dreadů či preudodreadů a mnohých dalších účesů. Jedinečnou vlastností tohoto kanekalonu je možnost zatavení horkou vodou, díky níž se materiál zároveň zjemní a přizpůsobí požadovanému tvaru. "Pre-stretched", neboli "předvytažené" konečky kanekalonu navíc vytvářejí dojem přirozenosti.

Narozdíl od Easy Braid 1 - basic, Miss Rola lze vyhladit do lesku pomocí žehličky či fénu při nižších teplotách (cca 100°-120°, doporučujeme nejprve vyzkoušet na malém kousku). Po takové úpravě kanekalon okem téměř nelze odlišit od pravých vlasů. Proto ho lze využít také pro tvorbu rozpuštěných účesů či oblíbených culíků na gumičce.

Při vyhlazování je potřeba dát si pozor na spálení, tento typ kanekalonu je na spálení náchylnější, než 100% Jumbo braid, a také se o něco více cuchá. 

 

Délka: 70 cm (po přeložení)
Hmotnost: cca 85 g

 

Kolik balení kanekalonu potřebuji pro jednotlivé účesy?

- 2 holandské (boxerské) copy: 1-2 balení

- rasta copánky/twisty (boxbraids): obvykle 4-6 balení
Zobrazit více

Parametry

Kanekalon ano