NYNÍ AKČNÍ CENA již od 3900 Kč! Kangoo boty jsou dodávány komplet složené, ihned možné k použití, žádná dodatečná montáž a jsou určené jak do tělocvičny nebo cvičení doma tak na venkovní aktivity. Zcela nová unikátní barva PINK Neon Kangoo boots nyní k dispozici v Eshopu ve 2 nabízených velikostech - XS a S (viz níže tabulka velikostí) a na různé váhové kategorie. Kangoo Jumps Boots - aneb skákací boty pro celou rodinu! Kangoo boots růžové jsou vhodné jak pro děti tak dospělé od velikosti nohy 35-37... Celý popis

Koupit za 3 700 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

NYNÍ AKČNÍ CENA již od 3900 Kč! Kangoo boty jsou dodávány komplet složené, ihned možné k použití, žádná dodatečná montáž a jsou určené jak do tělocvičny nebo cvičení doma tak na venkovní aktivity. Zcela nová unikátní barva PINK Neon Kangoo boots nyní k dispozici v Eshopu ve 2 nabízených velikostech - XS a S (viz níže tabulka velikostí) a na různé váhové kategorie.
Kangoo Jumps Boots - aneb skákací boty pro celou rodinu!
Kangoo boots růžové jsou vhodné jak pro děti tak dospělé od velikosti nohy 35-37 (varianta XS) až pro velikosti 37-39 a váhy do 70 nebo 90 Kg. Samotnou nosnost bot lze navýšit použitím silnějších pružin Plus, kontaktujte nás, poradíme vám s výběrem.
Velikosti KANGOO Boots - pink neon růžové
XS  -> 35-37/38  - 40-70 Kg (lze navýšit silnější pružinou nebo použití silnějších mušlí případně ponížit prostřihnutím pružiny)
S   -> 37-39/40  - 50-90 Kg (lze navýšit silnější pružinou případně ponížit prostřihnutím pružiny nebo použití slabších mušlí)

Velikost S - délka vnitřní stélky 24,5 cm

Tyto obě velikosti je možnost nastavit na váhu cca 40-70 Kg nebo cca 50-85 Kg i vyšší (napište nám do poznámky vaši váhu a botky vám na míru připravíme), také možnost přidat silnější pružinu PRO, a tím nosnost ještě navýšit.

Aneb skákaci boty nebo také klokaní boty je speciální sportovní obuv pro volný pohyb jak venku, určené na běh, tak i pro indoor aktivity. Doporučujeme používat spíše na rovných povrchách (asfalt, tráva, parkety, apod.), písek a velké kameny nejsou pro botky vhodné, přestože mají gumovou podrážku jako sportovní obuv. Podstatou je pružina ve spodní části boty, která absorbuje až 80 % nárazu při došlapu a zpětně pomáhá při odrazu, což se nazývá jako tzv. rebound efekt. Díky tomuto efektu šetříte celý pohybový aparát a klouby Vašeho těla. Speciální tvar podrážky a pružina umožňuje člověku pohybovat se přirozeně a se správným držením těla. Tím dochází k automatickému posilování různých svalů v těle, aniž si to uvědomujeme a spalujeme až o více než 40 % více.
Doručujeme po celé ČR a také na Slovensko a do dalších zemí! Kontaktujte nás.
S KANGOO boots - procvičíte a posílíte celé tělo
Zejména pak díky Kangoo boots procvičíte břišní svalstvo, zádové, stehenní či pánevní svalstvo. Navíc dochází ke stimulaci a posílení kardiovaskulárního systému, a také k mnohem lepšímu využití kyslíku a zvýšení vytrvalosti (VO2 Max až o 15 %). Vzhledem k uvedeným vlastnostem lze Kangoo jumps boots využít jak k cílenému hubnutí a formování postavy, zvýšení kondice, tak i k rehabilitačním účelům a poúrazovému cvičení. Boty díky odpruženému efektu jsou vhodné také po úrazech a pro rehabilitaci pohybového aparátu.
„Pružiny jsou nejefektivnější a zároveň nejšetrnější způsob cvičení, jaký doposud člověk vymyslel“
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kangoo Jumping