NYNÍ AKČNÍ CENA! Kangoo boty jsou dodávány komplet složené, ihned možné k použití, žádná dodatečná montáž! Zcela nová barva Kangoo boots bílo-oranžová (losová) nyní k dispozici v Eshopu nově ve 4 nabízených velikostech - XXS, XS, S a M (viz níže tabulka velikostí). Další barvou je také stříbrno-zelená a nové barvy, podívejte se v našem eshopu. Možnost slevy při více ks nákupu. Kangoo Jumps Boots - aneb skákací boty pro celou rodinu! Kangoo boots stříbrno-oranžové - lososové jsou vhodné jak pro děti... Celý popis

Koupit za 3 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

NYNÍ AKČNÍ CENA! Kangoo boty jsou dodávány komplet složené, ihned možné k použití, žádná dodatečná montáž! Zcela nová barva Kangoo boots bílo-oranžová (losová) nyní k dispozici v Eshopu nově ve 4 nabízených velikostech - XXS, XS, S a M (viz níže tabulka velikostí). Další barvou je také stříbrno-zelená a nové barvy, podívejte se v našem eshopu. Možnost slevy při více ks nákupu.
Kangoo Jumps Boots - aneb skákací boty pro celou rodinu!
Kangoo boots stříbrno-oranžové - lososové jsou vhodné jak pro děti od velikosti cca 30 nohy a váhy cca 18 Kg (varianta XXS a XS) až pro dospělé velikosti (S a M) do velikosti 42 a váhy 95 Kg. Samotnou nosnost bot S a M lze navýšit použitím silnějších pružin Plus nebo výměny mušlí (shell) za silnější, kontaktujte nás, poradíme vám s výběrem. Nosnost lze i ponížit prostřihnutím pružiny.

Velikosti KANGOO Boots - stříbrno-oranžovÉ
XXS -> 30-34    - 18-40 Kg (nosnost lze ponížit prostřihnutím pružiny)
XS   -> 35-378 - 45-75 Kg (lze navýšit silnější pružinou nebo použití silnějších mušlí případně ponížit prostřihnutím pružiny)
S     -> 37-39/40 - 45-95 Kg (lze navýšit silnější pružinou případně ponížit prostřihnutím pružiny nebo použití slabších mušlí)
M    -> 40-42   - 45-95 Kg (lze navýšit silnější pružinou případně ponížit prostřihnutím pružiny)

Velikost XXS - délka vnitřní stélky 22,5 cm
Velikost XS - délka vnitřní stélky 23,5 cm
Velikost S - délka vnitřní stélky 24,5 cm
Velikost M - délka vnitřní stélky 27 cm

Aneb skákaci boty nebo také klokaní boty je speciální sportovní obuv pro volný pohyb jak venku, určené na běh, tak i pro indoor aktivity. Doporučujeme používat spíše na rovných povrchách (asfalt, tráva, parkety, apod.), písek a velké kameny nejsou pro botky vhodné, přestože mají gumovou podrážku jako sportovní obuv. Podstatou je pružina ve spodní části boty, která absorbuje až 80 % nárazu při došlapu a zpětně pomáhá při odrazu, což se nazývá jako tzv. rebound efekt. Díky tomuto efektu šetříte celý pohybový aparát a klouby Vašeho těla. Speciální tvar podrážky a pružina umožňuje člověku pohybovat se přirozeně a se správným držením těla. Tím dochází k automatickému posilování různých svalů v těle, aniž si to uvědomujeme a spalujeme až o více než 40 % více.
Doručujeme po celé ČR a také na Slovensko a do dalších zemí! Kontaktujte nás.
S KANGOO boots - procvičíte a posílíte celé tělo
Zejména pak díky Kangoo boots procvičíte břišní svalstvo, zádové, stehenní či pánevní svalstvo. Navíc dochází ke stimulaci a posílení kardiovaskulárního systému, a také k mnohem lepšímu využití kyslíku a zvýšení vytrvalosti (VO2 Max až o 15 %). Vzhledem k uvedeným vlastnostem lze Kangoo jumps boots využít jak k cílenému hubnutí a formování postavy, zvýšení kondice, tak i k rehabilitačním účelům a poúrazovému cvičení. Boty díky odpruženému efektu jsou vhodné také po úrazech a pro rehabilitaci pohybového aparátu.
„Pružiny jsou nejefektivnější a zároveň nejšetrnější způsob cvičení, jaký doposud člověk vymyslel“
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kangoo Jumping