Kangoo Jumping KJ PRO 7

0 %
(0 hodnocení)

Kangoo boots KJ PRO 7 aneb skákaci boty pro vyšší váhy je speciální sportovní obuv pro volný pohyb jak venku, v přírodě, tak i pro indoor aktivity. Tento typ KJ PRO7 je vhodný pro vyšší váhové kategorie (90-130 kg) díky nejtvrdším mušlím a přídavným pružinám až právě na váhy nad 120 kg. Doporučujeme používat spíše na rovných povrchách (asfalt, tráva, parkety, apod.), písek a velké kameny nejsou pro botky vhodné, přestože mají gumovou podrážku jako sportovní obuv. Podstatou je pružina ve spodní části... Celý popis

Koupit za 6 600 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kangoo boots KJ PRO 7 aneb skákaci boty pro vyšší váhy je speciální sportovní obuv pro volný pohyb jak venku, v přírodě, tak i pro indoor aktivity. Tento typ KJ PRO7 je vhodný pro vyšší váhové kategorie (90-130 kg) díky nejtvrdším mušlím a přídavným pružinám až právě na váhy nad 120 kg. Doporučujeme používat spíše na rovných povrchách (asfalt, tráva, parkety, apod.), písek a velké kameny nejsou pro botky vhodné, přestože mají gumovou podrážku jako sportovní obuv. Podstatou je pružina ve spodní části boty, která absorbuje až 80 % nárazu při došlapu a zpětně pomáhá při odrazu, což se nazývá jako tzv. rebound efekt. Díky tomuto efektu šetříte celý pohybový aparát a klouby Vašeho těla. Speciální tvar podrážky a pružina umožňuje člověku pohybovat se přirozeně a se správným držením těla. Tím dochází k automatickému posilování různých svalů v těle, aniž si to uvědomujeme.
Doručujeme po celé ČR a také na Slovensko a do dalších zemí! Kontaktujte nás.
S Kangoo Jumps KJ PRO7 procvičíte a posílíte celé tělo
Zejména pak díky Kangoo boots procvičíte břišní svalstvo, zádové, stehenní či pánevní svalstvo. Navíc dochází ke stimulaci a posílení kardiovaskulárního systému, a také k mnohem lepšímu využití kyslíku a zvýšení vytrvalosti (VO2 Max až o 15 %). Vzhledem k uvedeným vlastnostem lze Kangoo jumps boots využít jak k cílenému hubnutí a formování postavy, zvýšení kondice, tak i k rehabilitačním účelům a poúrazovému cvičení. Boty díky odpruženému efektu jsou vhodné také po úrazech a pro rehabilitaci pohybového aparátu.
Prospěšnost Kangoo skákacích bot je zaručena studiemi
Kangoo Jumps mají za sebou poměrně dlouhou historii, a proto je jejich prospěšnost podložena stovkami nezávislých studií. Dokonce i N.A.S.A. se zabývala vhodností pruživého pohybu na lidský organizmus. A k čemu její vědci dospěli?
„Pružiny jsou nejefektivnější a zároveň nejšetrnější způsob cvičení, jaký doposud člověk vymyslel“
Kangoo Jumps Boots - aneb skákací boty pro celou rodinu!
Kangoo boots jsou vhodné také pro děti (již od 5 let - pro děti do 50 kg jsou vhodné Kangoo boty Powershoe) nebo pokud máte méně než 90 kg doporučujeme Kangoo Jumps KJ XR3.
Velikosti Kangoo bot KJ PRO 7 vidíte zde v tabulce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kangoo Jumping