Sáčky do vysavače KARCHER A 2600 - 2699 Serie 81 x 31cm 10ksKvalitní a pevné sáčky XL UNI (810 x 310 mm) textilní 10ks pro vysavače ROWENTA RU 100, ROWENTA RB 200, KÄRCHER SE 4001, KÄRCHER SE 4002, KÄRCHER WD3 ve dvou baleních sáčků s filtry KÄRCHER 6.959-130, KÄRCHER 6.959-130.0, KÄRCHER 1.347-401, MENALUX 1769P, MENALUX C804, MENALUX 2585P, MENALUX CS04, SWIRL R23/4, SWIRL R24, SWIRL X130, WORWO RMB06K, WORWO RMB06W kompatibilní, jsou vhodné do průmyslových vysavačů AQUAVAC, BOSCH, ETA, CLATRONIC,... Celý popis

Koupit za 575 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sáčky do vysavače KARCHER A 2600 - 2699 Serie 81 x 31cm 10ksKvalitní a pevné sáčky XL UNI (810 x 310 mm) textilní 10ks pro vysavače ROWENTA RU 100, ROWENTA RB 200, KÄRCHER SE 4001, KÄRCHER SE 4002, KÄRCHER WD3 ve dvou baleních sáčků s filtry KÄRCHER 6.959-130, KÄRCHER 6.959-130.0, KÄRCHER 1.347-401, MENALUX 1769P, MENALUX C804, MENALUX 2585P, MENALUX CS04, SWIRL R23/4, SWIRL R24, SWIRL X130, WORWO RMB06K, WORWO RMB06W kompatibilní, jsou vhodné do průmyslových vysavačů AQUAVAC, BOSCH, ETA, CLATRONIC, EINHELL, FAKIR, KÄRCHER A 2600 - 2699 Serie, PARKSIDE a pro modely uvedené níže.
Parametry sáčků

Rozměry: š 830 x v 310 mm
Rozměr příruby: 165 x 108 mm
Otvor v přírubě: 62/45 mm
Materiál: textilní (mikrovlákno)
Počet v balení: 10ks
Kompatibilní s příslušenstvím vysavačů

KÄRCHER 6.959-130
KÄRCHER 6.959-130.0
KÄRCHER 1.347-401
KÄRCHER 6.904-051
KÄRCHER 6.904-051.0
KÄRCHER 6.904-263
K&M B03
K&M E60
K&M E61
K&M M14
K&M O01
K&M O02
K&M R03
KOMA RW01
KOMA RW01S
JOLLY R14
JOLLY R14 MAX
MENALUX 1769P
MENALUX C804
MENALUX 2585P
MENALUX CS04
ROWENTA ZR81R
SWIRL R23/4
SWIRL R24
SWIRL X130
VROPAP R003
VROPAP N002
WORWO RMB06K Perfect Bag
WORWO RMB06W Perfect Bag
WORWO RMB03K Perfect Bag
XAVAX RO02P
Určeno pro vysavače

AEG
AQUA VAC
ALFATEC
AYCE
BAVARIA
BERYL
BESTRON
BLUE AIR
BOMANN
BOSCH
BUDGET
CALOR
CLATRONIC
CMI
DELONGHI
DELOS
EINHELL
ELECTROLUX
ELETTROZETA
ETA
EWT
FAKIR
FIF
GISOWATT
HOOVER
KÄRCHER
LAVORWASH
LIV
LUMAG
MATRIX
NILFISK
NILCO
OMEGA
OPTIMUM
PARKSIDE
PHILIPS
PROMAC
ROWENTA
SIEMENS
SHOP VAC
SOTECO
THOMAS
VARIOLUX
WETROK
Zobrazit více

Bazarové nabídky