Kärcher KHB 6 1.328-010.0

85 %
(2 hodnocení)

Kärcher KHB 6 je lehký ruční nízkotlaký čistič poháněný baterií fungující na platformě Kärcher 18V Battery-Plattform. Součástí standardního vybavení je plochá tryska pro standardní čištění a rotační tryska pro intenzivnější znečištění. Čistič je dodáván bez 18 V baterie a nabíječky. Díky inovativní technologii Real Time zobrazuje LCD displej baterie zbývající kapacitu,. K dispozici je široká řada příslušenství například pěnová tryska, mycí kartáč a sací hadice, které umožňují použití vody z alternativních... Celý popis

Koupit za 2 561 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kärcher KHB 6 je lehký ruční nízkotlaký čistič poháněný baterií fungující na platformě Kärcher 18V Battery-Plattform. Součástí standardního vybavení je plochá tryska pro standardní čištění a rotační tryska pro intenzivnější znečištění. Čistič je dodáván bez 18 V baterie a nabíječky.
Díky inovativní technologii Real Time zobrazuje LCD displej baterie zbývající kapacitu,. K dispozici je široká řada příslušenství například pěnová tryska, mycí kartáč a sací hadice, které umožňují použití vody z alternativních zdrojů jako je sud, nádrž, apod.
Výkonná a odolná lithium-iontová baterie může být použita i v ostatních zařízeních Kärcher stejné platformy 18V Battery Power.
Hlavní výhody:

Výměnná baterie 18 V Battery Power Real Time Technology s LCD bateriovým displejem: zbývající doba chodu, zbývající doba nabití baterie a kapacita baterie. Výkonná s dlouhou životností díky lithium-iontovým článkům. Kompatibilní se všemi zařízeními na bateriové 18 V Kärcher battery power platformě.
Efektivnější a optimálně nastavitelný střední tlak maximálně 24 bar pro efektivní, mobilní a jednoduché průběžné čištění. Jednoduše vyměnitelné trysky Quick Connect. Tryska s plochým paprskem pro šetrné čištění a rotační tryska na intenzivnější znečištění jsou součástí dodávky.
Lehké a inovativní provedení zařízení, maximálně neomezený pohyb a flexibilita při čištění. Ruční bateriová tlaková myčka pro průběžné čištění. Nezávisle na přípojce vody s nasávací hadičkou, kterou lze zakoupit zvlášť.
Příšlušenství pro širokou škálu aplikací, pro schodiště a menší plochy: PS 20 Handheld. Ruční nástavec Multi Jet MJ 24 Handheld s 5 různými tryskami. Pro těžko přístupná místa: kloub 360° od VJ 24 Handheld.

Použití:

Květináče
Hračky
Popelnice
Gartengeräte
Zahradní nábytek
Jízdní kola
Zahradní ploty
Prolézačky

Vybavení:

Integrovaný vodní filtr
Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
Tryska s plochý paprskem
Rotační tryska QC Handheld
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 1.3 kg
Max průtok 200 l/hod
Maximální tlak 24 bar
Výrobce Kärcher
Druh pohonu akumulátorové