Ponožky Tafis od Kari Traa poskytnou naprosto bezkonkurenční pohodlí při celodenním nošení i při sportovních aktivitách. V tradičním i netradičním barevném provedení, aby si každá z žen mohla vybrat odpovídající kombinaci s denním outfitem. Kombinujte, mixujte ponožky různých barev jen podle nálady.   Materiál a střih Rychleschnoucí, směsový materiál s vysokým podílem bavlny přilne měkkce k Vašemu chodidlu a dokonale je obejme. Ponožky Tafis díky své kontstrukci a žebrovanému nápletu zůstávají na... Celý popis

Koupit za 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ponožky Tafis od Kari Traa poskytnou naprosto bezkonkurenční pohodlí při celodenním nošení i při sportovních aktivitách. V tradičním i netradičním barevném provedení, aby si každá z žen mohla vybrat odpovídající kombinaci s denním outfitem. Kombinujte, mixujte ponožky různých barev jen podle nálady.  
Materiál a střih
Rychleschnoucí, směsový materiál s vysokým podílem bavlny přilne měkkce k Vašemu chodidlu a dokonale je obejme. Ponožky Tafis díky své kontstrukci a žebrovanému nápletu zůstávají na svém místě i při běhu a rychlé chůzi. Strategicky umístěné odvětrávací panely, zesílené panely ve špičce a na patě v kombinaci s plochými švy pro maximální pohodlí a výkon.
Vychytávky

Rychleschnoucí, 4 směrně pružný materiál, měkký na omak

Bavlněný materiál

Ploché švy 

Odvětrávací panely

Zesílená pata a špička

Podpora klenby

Ekologické minimum
Hlavní vlákno je certifikované Oeko-Tex® 100.
Materiál:  70 % Bavlna, 24 % Polyester, 4 % Polyamid , 2 % Elastan 
Zobrazit více

Parametry

Značka Kari Traa
Barva bílá
Styl sportovní
Sportovní ano
Druh kotníkové