Kasa FIK Orange Klasik

98 %
(2 hodnocení)

EET pro malé živnostníky s operačním systémem Android a pokladní aplikací bez měsíčních paušálů. 200 rychlých položek, prodej na skupiny, PLU, neomezeně účtenek, přehled prodeje, uzávěrky pro Elektronickou evidenci tržeb. KASA FIK ORANGE Profesionální, přehledný a populární terminál se zabudovanou tiskárnou a pokladní aplikací. Balíčet obsahuje také ověřený a úspěšný pokladní systém KLASIK, který je nejpoužívabnějším řešením Elektronické evidence tržeb pro dotykové pokladny na trhu. KASA FIK aplikace... Celý popis

Koupit za 10 260 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

EET pro malé živnostníky s operačním systémem Android a pokladní aplikací bez měsíčních paušálů. 200 rychlých položek, prodej na skupiny, PLU, neomezeně účtenek, přehled prodeje, uzávěrky pro Elektronickou evidenci tržeb.
KASA FIK ORANGE
Profesionální, přehledný a populární terminál se zabudovanou tiskárnou a pokladní aplikací. Balíčet obsahuje také ověřený a úspěšný pokladní systém KLASIK, který je nejpoužívabnějším řešením Elektronické evidence tržeb pro dotykové pokladny na trhu. KASA FIK aplikace  již dnes využívá více jak 10 000 podnikatelů. Pokladna je rychlá, spolehlivá a umožňuje podnikatelům splnit svoji povinnost. Navíc nabízí mnoho užitečných funkcí, které vylepší Vaše podnikání.
Bezkonkurenční servis a podpora po celé ČR
Servis je zajištěn sítí více jak 100 servisních partnerů po celé ČR. Kupte zařízení u lokálního partnera s podporou a servisem v regionu, který provede nastavení systému. Žádná call centra, kde čekáte hodny na vyřízení požadavku. Lokální servis je vždy po ruce.  Najít prodejního partnera.
Výhody KASA FIK ORANGE

Vše v jednom, bez kabelů a propojení. Prostě funguje.
Obsahuje osvědčenou aplikaci KASA FIK ve verzi KLASIK s až 200 rychlými položkami
Přenosné s dobíjecí základnou
Výdrž přes 24h aktivního provozu na nabití baterie
Připojení přes mobilní datovou síť nebo WiFi bez dalších poplatků
Integrovaná tiskárna 58mm

Funkce aplikace KLASIK:

Bez měsíčních paušálů
Neomezeně účtenek
Evidence tržeb podle zákona o EET
Hotovosti

Platební kartou
Stravenkami
Flexi-pass
Kupóny a šeky
Bitcoinem

Podpora plátce i neplátce DPH
Historie účtenek
Přehledy prodeje
Tisk účtenek v soladu se zákonem
Storno platby
Poznámky k účtence
Zasílání účtenek v elektronické formě emailem
Směnný provoz a výstup pro účetní
Evidence pokladních příjmů a výdajů v hotovosti
Detailní přehledy prodeje
Podpora směnného provozu
Tisk loga na účtence
Evidence tržby nepodléhající a osvobozených od EET
Podpora cizích měn EUR
Online záloha dat - 1. rok ZDARMA. Možnost online archivace dat na 11 let a zálohy dat emailem

Balení obsahuje

Pokladní terminál s 5.5′ dotykovou obrazovkou, podporou SIM karty, WiFi, Bluetooth
Dobíjecí základnu
Osvědčenou pokladní aplikaci KASA FIK KLASIK s podporou EET
Garanci legislativní připravenosti a aktualizace v případě změny zákona o EET
2 pokladní kotoučky do rozjezdu na více jak 400 účtenek
Podrobný manuál v elektronické formě a na webu
Předinstalovaný antivirový program AVG Security

Kde lze KASA FIK ORANGE použít:
Balíček Orange představuje ideální řešení především pro provozovny, kde je vhodná mobilní obsluha zákazníka. Najde široké uplatnění, včetně:

Maloobchodní prodej
Poskytovatelé služeb
Stánkový prodej nebo pro prodej v rychlém občerstvení
Mobilní terminál pro lokality bez připojení k Internetu
Mobilní prodej obchodními zástupci
a mnoho dalších…

Licenční klíč
Po zakoupení produktu ORANGE se automatciky aktivuje licence programu při prvním přihlášení a pokladna je ihned funkční. 
Technická podpora:

Aplikace obsahuje detailní návod k obsluze v elektronické formě. Volitelně si lze zakoupit návod tištěný jako příslušenství.
Poskytujeme technickou podporu na chatu nebo prostřednictvím stránek technické podpory http://podpora.kasafik.cz nebo emailem na podpora@kasafik.cz
V případě potřeby disponujeme servisní sítí partnerů po celé ČR, kteří jsou schopni opravit Vaši pokladnu nebo obnovit data ze zálohy
Kdykoliv si můžete zprovoznit záložní pokladnu na jiném zařízení a plynule pokračovat s dočasnou verzí, dokud nebude problém odstraněn.
Podporu provádějí přímo specialisté s napojením na vlastní vývojový team. Jsme schopni napravit jakoukoliv potíž.

Často kladené otázky:
Co znamená licence bez paušálů? Budu někdy platit poplatky?

Prodáváme licenci na jedno zařízení na neomezenou dobu. Program/aplikace je Vaše. Nevyžadujeme žádné paušály a produkt neobsahuje žádné skryté poplatky.

Mohu si aplikaci vyzkoušet?

Nabízíme unikátní možnost vyzkoušet si plně funkcionalitu aplikace. Aplikace je ke stažení z Google Play přímo na Váš mobilní telefon nebo tablet. Stačí si vytvořit účet ZDARMA. V případě zájmu můžete navštívit naše prodejní partnery a jejich pobočky, na kterých je zařízení k předvedení odbornou obsluhou. Více na stránce s kontakty

Obsahuje aplikace aktualizace?

Aplikace je aktuální v době prodeje a aktivace licence. Každý majitel licence má ZDARMA aktualizace se všemi novými funkcemi po dobu 1 roku. Navíc garantujeme funkčnost s EET každému majiteli programu. Platba za aktualizace a upgrade není povinná.

Musím kupovat aktualizace?

Ne, program je neustále funkční. Garantujeme aktualizace na legislativní připravenost, takže nikdy nebudete zaskočeni. Navíc několikrát do roka vydáváme nové funkce a aktualizace pro své zákazníky. Budete-li chtít přejít na novější verzi, lze to tak učinit kdykoliv.

Lze přejít na verzi PLUS?

Ano za extra příplatek 1 000 Kč můžete svůj systém rozšířit a získat tak dodatečné funkce jako jsou objednávky, sklady, správu uživatelů a mnoho dalšího.

Je poskytována záruka?

Ano – na zařízení je poskytována záruka 12 měsíců, kromě baterie. U software garantujeme dle našich Všeobecných obchodních podmínek funkčnost a opravu případných vad programu.

Jak jsou zabezpečena a zálohována moje data?

Data jsou Vaše a my je nikdy nesdílíme s třetími stranami. Program ukládá databázi přímo na zařízení a nevyžaduje Internet k funkčnosti. Program automaticky vytváří kopii dat na zařízení, kterou lze zálohovat na Váš externí disk nebo si poslat zálohu emailem. První rok po zakoupení aplikace také nabízíme online zálohu a obnovení dat ZDARMA. Data jsou šifrována a zálohována na bezpečné šifrované online úložiště. Tuto funkce lze zcela vypnout. Online zálohy jsou zabezpečeny Vašim osobním heslem.

Nechci, aby moje data byla kamkoliv kopírována, lze to vypnout?

Ano, bezpečnost Vašich dat je pro nás naprostou prioritou. Můžete si tak zcela vypnout v nastavení online zálohy a vzdálenou správu a mít svoje data jen na vlastním zařízení. V tomto případě nelze obnovit Vaše zálohy online nebo vzdáleně nastavovat a řídit pokladnu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kasa FIK
Bluetooth ano
WiFi ano
LAN(RJ45) ne