Kask Helitalk bílá

0 %
(0 hodnocení)

POSLEDNÍ KUS ZA TUTO CENU. HI-TECH přilba se zabudovaným komunikačním zařízením navržená pro profesionály. Je osazena interkomunikačním HELI TALK systémem mod. MT7H9P3A-88 v mušlových chráničích sluchu a zrcadlovým štítem. Přilba certifikovaná dle normy EN 12492. Přilba vycházející z modelu Kask Super Plasma PL HI-VIZ. Jedná se o velmi pohodlnou, lehkou a dobře odvětranou přilbu s desítkou větracích otvorů, které zajišťují maximální možné odvětrání přilby. Přilba je kompletně vyráběna v Itálii.... Celý popis

Koupit za 36 167 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

POSLEDNÍ KUS ZA TUTO CENU.
HI-TECH přilba se zabudovaným komunikačním zařízením navržená pro profesionály. Je osazena interkomunikačním HELI TALK systémem mod. MT7H9P3A-88 v mušlových chráničích sluchu a zrcadlovým štítem. Přilba certifikovaná dle normy EN 12492. Přilba vycházející z modelu Kask Super Plasma PL HI-VIZ. Jedná se o velmi pohodlnou, lehkou a dobře odvětranou přilbu s desítkou větracích otvorů, které zajišťují maximální možné odvětrání přilby. Přilba je kompletně vyráběna v Itálii.
Vlastnosti:

odvětrání - maximální odvětrání hlavy díky deseti ventilačním otvorům. Ergonomie skořepiny zaručuje vysokou prodyšnost přilby.
klipy pro připevnění čelové svítilny - přilba je vybavena čtveřicí silných nylonových luminiscenčních klipů, které umožňují nasazení všech čelových svítilen na trhu vybavených pružným hlavovým páskem.
protiprachová zábrana - větrací otvory jsou kryty hliníkovou mřížkou, která zabraňuje pronikání nečistot, ale zachovává prodyšnost vzduchových průduchů.
podbradní pásek dle CE EN 12492 - čtyřbodový podbradní pásek se zadním překřížením zajišťuje vysokou stabilitu přilby na hlavě. Bezpečnostní přezka umožňuje rychlé rozepnutí i zapnutí zajišťovacího mechanismu v souladu s normou EN 12492. Podbradní pásek se u přilby Helitalk dodává s bočním děličem pro pohodlné nastavení délky popruhů.
systém pro připevnění k postroji - na podbradním pásku přilby je připevněný plastový kroužek, který slouží k bezpečnému uchycení přilby k lezeckému postroji, čímž se zabrání ztrátě i při rozepnutém podbradním pásku.
antibakteriální úprava - popruhy přilby jsou vyrobeny s antibakteriální ochranou, která snižuje působení nepříjemných pachů při pocení nositele přilby. Použitá úprava účinně zabraňuje vzniku bakterií a zvyšuje uživatelské pohodlí při kontaktu s pokožkou.
rychleschnoucí materiál - vysoce technická a maximálně komfortní tkanina velmi rychle schne a napomáhá rychlému rozptylování vlhkosti.
UP & Down technologie - inovativní a exkluzivní technologie UP & Down zajišťuje přesné a pohodlné nastavení přilby. Středové kolo a dvě boční klapky umožňují rychlé nastavení přilby nejen v šířce, ale také ve výšce a náklonu.
kompatibilita s obličejovým štítem - přilba Helitalk je dodávána včetně zrcadlového obličejového štítu ve zlatém provedení. Přilba Kask Helitalk je kompatibilní se všemi obličejovými štíty Kask určenými pro řadu přileb Plasma, tedy pro štíty Kask Visor 2 a Kask Visor FF.
chrániče sluchu - přilba je dodávána v kompletu s chrániči sluchu s komunikačním zařízením. Kask Helitalk umožňuje připojení mušlových chráničů sluchu s bajonetovým připojením. K tomu je potřeba použít adaptér Kask pro připojení chráničů.

Technické parametry:

Certifikace: EN 12492
Hmotnost: 420 gramů bez štítu a chráničů sluchu
Velikost: Univerzální pro obvod hlavy 51 až 62 cm
Záruka: 2 roky
Ventilace: 10 otvorů

Použitý materiál:

Vnější skořepina: PP polypropylen
Vnitřní polstrování: HD polystyren
Podbradní pásek: soft PA nylon
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kask
Barva bílé