Kataro stínící tkanina 200g/m² 100% 1,8m 20m šedá

0 %
(0 hodnocení)

Jedinečná stínící tkanina na trhu, která poskytuje maximální zneprůhlednění plotu. Je zhotovena z vysoce kvalitní HD-PE dvojitě tkané příze z plochých zelených pásků na osnově a dvojitých černých vláken útku. V obou podélných okrajích je stínící tkanina vyztužena zesílenými pásy útku 2x15mm pro upevnění vázacími pásky. Každá síť je tedy celkově o 3cm širší, než je uvedená šíře (uvedená šířka = čistá plocha po zahnutí lemů). Stínící tkanina SuperPloteS v praxi Síťovina se 100% stínivostí je ideální... Celý popis

Popis

Jedinečná stínící tkanina na trhu, která poskytuje maximální zneprůhlednění plotu. Je zhotovena z vysoce kvalitní HD-PE dvojitě tkané příze z plochých zelených pásků na osnově a dvojitých černých vláken útku. V obou podélných okrajích je stínící tkanina vyztužena zesílenými pásy útku 2x15mm pro upevnění vázacími pásky. Každá síť je tedy celkově o 3cm širší, než je uvedená šíře (uvedená šířka = čistá plocha po zahnutí lemů).

Stínící tkanina SuperPloteS v praxi

Síťovina se 100% stínivostí je ideální řešení ke zneprůhlednění všech typů plotů (drátěných, dřevěných a dalších plotových systémů). SuperPloteS lze použít k přistínění rostlin, skleníků nebo na zakrytí stropů a stěn zahradních altánů, pergol, apod.

Pro upevnění tkaniny SuperPloteS používejte pouze vázací pásky s UV stabilizací:

- Pásky važte každých 25cm (tj. 4 pásky na 1 metr délky) z obou stran plotu, a to na spodním i horním okraji.

- Nejméně každý čtvrtý pásek važte páskem o šířce min. 3,6mm.

- Je nutné vázací pásek zavést vždy pod celý lem vyztužení, (tj. lemy po obou okrajích tkaniny v šířce 15mm nad uváděnou šířku tkaniny, vodorovně protkané sedmi řadami výztužných řetězů z černých HD-PE vláken).

- Tento lem celý přeložte na vodící drát plotu. Poté celý lem podvlečte kotvícím vázacím páskem a jemně dotáhněte. (Při utahování nepoužívejte sílu, poškodili byste pásek a mohlo by dojít i k poškození lemu tkaniny).

- Nakonec zkraťte přebývající konce pásků.

SuperPlotes - technické vlastnosti

Tkanina je vyrobena z HD-PE úpletu, který je

- trvanlivý (při permanentním nasazení na venkovních plotech vydrží 10 let i déle),

- odolný proti extrémním teplotám od -40 do +80°C,

- stabilní vůči UV záření,

- barevně stálý,

- mimořádně pevný.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kataro
Zastínění 100%
Barva šedé
Šíře 1 m
Typ sítě
Síla materiálu 200g/m²