Jedinečná stínící tkanina na trhu, která poskytuje maximální zneprůhlednění plotu. Je zhotovena z vysoce kvalitní HD-PE dvojitě tkané příze z plochých zelených pásků na osnově a dvojitých černých vláken útku. V obou podélných okrajích je stínící tkanina vyztužena zesílenými pásy útku 2x15mm pro upevnění stahovacími pásky. Každá síť je tedy celkově o 3cm širší, než je uvedená šíře (uvedená šířka = čistá plocha po zahnutí lemů). Stínící tkanina KATARO SuperPlotes se 100% stínivostí je ideální řešení... Celý popis

Koupit za 1 150 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedinečná stínící tkanina na trhu, která poskytuje maximální zneprůhlednění plotu. Je zhotovena z vysoce kvalitní HD-PE dvojitě tkané příze z plochých zelených pásků na osnově a dvojitých černých vláken útku. V obou podélných okrajích je stínící tkanina vyztužena zesílenými pásy útku 2x15mm pro upevnění stahovacími pásky. Každá síť je tedy celkově o 3cm širší, než je uvedená šíře (uvedená šířka = čistá plocha po zahnutí lemů).

Stínící tkanina KATARO SuperPlotes se 100% stínivostí je ideální řešení ke zneprůhlednění všech typů plotů (drátěných, dřevěných a dalších plotových systémů).

Zelená síťovina lze použít k zastínění stropů a stěn zahradních staveb ( altánů, pergol, stanů, přístřešků ), nebo přímo k zavěšení nad venkovní posezení apod.

Pro upevnění stínící tkaniny KATARO 

- Používejte výhradně jednorázové stahovací pásky s UV stabilizací, které raději objednejte od svého dodavatele.

- Stahovací pásky važte pečlivě každých 25cm (tj. 4 pásky na 1 metr délky) z obou stran plotu, a to na spodním i horním okraji.

- Nejméně každý čtvrtý stahovací pásek važte páskem o šířce min. 3,6mm.

- Je nezbytné stahovací pásek zavést vždy pod celý lem vyztužení tj. černé lemy po obou okrajích tkaniny v šířce 15mm nad uváděnou šířku tkaniny, vodorovně protkané sedmi řadami výztužných řetězů z černých HD-PE vláken.

- Tento lem celý přeložte na vodící drát plotu.

- Poté celý lem podvlečte kotvícím stahovacím páskem a jemně dotáhněte.

- Při utahování nepoužívejte sílu, poškodili byste pásek a mohlo by dojít i k poškození lemu tkaniny).

- Nakonec zkraťte přebývající konce stahovacích pásků.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kataro
Zastínění 100%
Barva zelené
Typ sítě
Síla materiálu 200g/m²