Katmandu Belluno Elegante

0 %
(0 hodnocení)

Dřevěný botník, komoda 2.0 Belluno Elegante bílá Zařizujete halu? Bílý botník je dokonalý kousek na boty! Ale nebojte se - díky svému stínu a univerzálnímu vzhledu bude fungovat v jakékoli místnosti vašeho domova. Má zesílenou, frézovanou horní část, takže ji lze použít jako sedačku. Dekorativní podstavec zajišťuje trvanlivost nábytku a dodává mu další kouzlo. Komoda na boty Bílá komoda má dvě dvířka, která jsou zakončena vyřezávači a ozdobnými úchyty v barvě třeného stříbra. Za nimi je police,... Celý popis

Koupit za 9 570 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dřevěný botník, komoda 2.0 Belluno Elegante bílá
Zařizujete halu? Bílý botník je dokonalý kousek na boty! Ale nebojte se - díky svému stínu a univerzálnímu vzhledu bude fungovat v jakékoli místnosti vašeho domova. Má zesílenou, frézovanou horní část, takže ji lze použít jako sedačku. Dekorativní podstavec zajišťuje trvanlivost nábytku a dodává mu další kouzlo.
Komoda na boty
Bílá komoda má dvě dvířka, která jsou zakončena vyřezávači a ozdobnými úchyty v barvě třeného stříbra. Za nimi je police, která vám umožní mimo jiné ukládat obuv. Věšák na oblečení, který pochází ze stejné kolekce - Belluno Elegante, bude dokonale ladit s komodou a poskytne jí další funkce. Dřevěná komoda může být také sedačkou, stačí na ni dát něco měkkého, což zajistí pohodlí. Posezení v hale je velmi pohodlné řešení, když si obouváte boty.
Bílá dvoudveřová komoda
Bílá dvoudvéřová komoda vděčí za svou univerzální barvu barvě na vodní bázi, kterou byla pokryta. Pokrytí je přibližně 85%, takže vrstva barvy jemně zdůrazňuje krásný vzor zrna. Teplý odstín bílé RAL 9010 velmi pěkně osvětlí nejednu halu, která je často bez oken. Díky jednoduché formě a univerzálnímu odstínu bude komoda perfektní jak do haly, tak do dalších místností vašeho domova.
Malá dřevěná komoda
Borové dřevo, ze kterého byla komoda vyrobena, se vyznačuje trvanlivostí a vysokou kvalitou. Dřevěné kroužky viditelné na povrchu nábytku dokazují, že při výrobě bylo použito přírodní dřevo. Malá komoda velmi pěkně harmonizuje s ostatním nábytkem ze série Belluno Elegante určeným do haly. Naše nabídka mimo jiné zahrnuje bílý věšák nebo věšák na šaty se zrcadlem. Máme také širokou nabídku včetně bílé vestavěné skříně a komody v porvensálském stylu. Dvoudvéřová komoda bude do balíčku zabalena po částech. Měl by být smontován samostatně - k tomuto účelu připojujeme k balení montážní návod a potřebné příslušenství.Dřevěné komody je třeba čistit měkkým hadříkem. K tomuto účelu můžete použít kapaliny, ale pouze kapaliny určené pro dřevěné povrchy. Silné kuchyňské čisticí prostředky obvykle odbarvují povrch nábytku. Dřevěná komoda by neměla být neustále vystavena slunečnímu záření nebo příliš blízko radiátorů nebo jiných topných zařízení.
Výrobce dřevěného nábytku Kathmandu je zárukou produktů té nejvyšší kvality.
Nábytek je dodáván v rozloženém stavu v krabicích spolu s příslušenstvím a návodem na montáž. Nabízíme také službu montáže nábytku provedený našimi vyškolenými montéry (vyučení truhláři).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Katmandu
Šířka 112 cm
Výška 53 cm
Hloubka 45 cm
Hmotnost 30 kg
Barva bílé
Materiál dřevěné
Typ policové
S věšákem ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty