Aktivátor CA ve spreji se používá k urychlení doby schnutí kyanoakrylátových vteřinových lepidel. Aktivátor pro CA lepidla je produkt na bázi rozpouštědel, který lze nanášet před a / nebo po aplikaci lepidla CA. Aktivátor CA ve spreji je běžně používán s více viskozitními CA lepidly a černým CA lepidlem, protože tato lepidla schnou déle. Kromě toho je Aktivátor CA ve spreji užitečný při penetraci nerovných povrchů nebo při kombinací materiálů, které se obtížněji lepí. Doporučuje se používat také... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Aktivátor CA ve spreji se používá k urychlení doby schnutí kyanoakrylátových vteřinových lepidel. Aktivátor pro CA lepidla je produkt na bázi rozpouštědel, který lze nanášet před a / nebo po aplikaci lepidla CA. Aktivátor CA ve spreji je běžně používán s více viskozitními CA lepidly a černým CA lepidlem, protože tato lepidla schnou déle. Kromě toho je Aktivátor CA ve spreji užitečný při penetraci nerovných povrchů nebo při kombinací materiálů, které se obtížněji lepí.
Doporučuje se používat také v chladnějších a sušších prostředích, kde se může doba vytvrzení prodloužit. Aktivátor CA ve spreji se dodává ve formě aerosolu.
Používá se na rychlé vytvrzení CA lepidla které vytéká ze spojů lepeného materiálu, což výrazně zvyšuje pevnost spoje. Při použití většího množství CA lepidla při vyplňování mezer a prasklin může doba lepení trvat mnohem déle a zde se právě doporučuje urychlovač ve spreji.
Dokumenty

Bezpečnostní list

Balení

Sprej: 150ml, 200 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kavan