Nafukovací límec pro psa je výbornou alternativou psího trychtýře. Je velmi lehký, vyrobený z odolného a zároveň měkkého a hladkého materiálu, který umožňuje komfortní nošení. Je flexibilní díky nastavení obvodu krku páskou na suchý zip. Při použití v interiéru nepoškozuje nábytek ani podlahu a neomezuje psa při krmení nebo napájení. Zároveň zabraňuje nežádoucímu lízání kousání ran na hrudi, břiše a zádech, což je základní funkcí límce. - přizpůsobí se tvaru krku – nafukovací - obal je opatřen... Celý popis

Koupit za 236 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nafukovací límec pro psa je výbornou alternativou psího trychtýře. Je velmi lehký, vyrobený z odolného a zároveň měkkého a hladkého materiálu, který umožňuje komfortní nošení. Je flexibilní díky nastavení obvodu krku páskou na suchý zip.

Při použití v interiéru nepoškozuje nábytek ani podlahu a neomezuje psa při krmení nebo napájení. Zároveň zabraňuje nežádoucímu lízání kousání ran na hrudi, břiše a zádech, což je základní funkcí límce.

- přizpůsobí se tvaru krku – nafukovací

- obal je opatřen zipem

- jednoduché nasazení límce

- chrání rány na hrudi, břiše, zádech

- umožňuje krmení a napájení bez omezení

- odolný proti poškrábání, nepoškozuje nábytek ani podlahu

- materiál: vniřní část z PVC, potah polyester

- barva: tmavě modrá

Flexibilní psí límec je k dostání ve třech velikostech, které jsou nastavitelné pomocí suchého zipu – vhodný pro všechna plemena psů.

- 18 – 30 cm pro malá plemena psů

- 25 – 35 cm pro středně velká plemena psů

- 36 – 50 cm pro velká plemena psů

TIP: Límec je možné nafouknout ústy, kdy je zapotřebí stisknout bázi ventilku, aby se uvolnila zpětná klapka. Stejný princip je i při vypuštění. Další možností je použití   pumpičky s vhodným nástavcem. Límec dobře nafoukněte a dostatečně upevněte tak, aby pes nemohl límcem prostrčit nohu.
Zobrazit více

Parametry

Typ ochranné límce
Výrobce Kerbl