Prahové lišty KIA Venga 2010-2019 • karbonová fólie • v sadě 4 ks Prahové lišty ochrání originální prahy u všech dveří vašeho auta před trvalým odřením nebo jiným poškozením a zároveň svým designem a zpracováním hezky vylepší vzhled vašeho čtyřkolového miláčka viz fotogalerie. Kryty prahů jsou vyrobeny (přesně vyseknuty) z kvalitní karbonové fólie MACtac, nejedná se o žádnou karbonovou imitaci nebo hladkou samolepku. Pevná fólie má strukturovaný povrch, vytváří věrný vzhled pravého uhlíkového... Celý popis

Koupit za 1 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prahové lišty KIA Venga 2010-2019 • karbonová fólie • v sadě 4 ks

Prahové lišty ochrání originální prahy u všech dveří vašeho auta před trvalým odřením nebo jiným poškozením a zároveň svým designem a zpracováním hezky vylepší vzhled vašeho čtyřkolového miláčka viz fotogalerie.

Kryty prahů jsou vyrobeny (přesně vyseknuty) z kvalitní karbonové fólie MACtac, nejedná se o žádnou karbonovou imitaci nebo hladkou samolepku.

Pevná fólie má strukturovaný povrch, vytváří věrný vzhled pravého uhlíkového vlákna. Celá sada je přesným výrobkem pro tento model auta.

Upozornění! Nelze použít na prahy s již instalovanou plastovou lištou.

Snadná instalace

Jednotlivé karbonové pásy stáhnete z ochranné fólie (viz FOTO) a opatrně nalepíte na očištěné a odmaštěné vnitřní prahy. Nemusíte se obávat, karbonová fólie bude pevně držet díky samolepící fólii ze spodní strany pásu. 

Fotografie

jsou pouze ilustrační, nejsou to lišty vyfocené na tomto modelu vozu.

Specifikace a parametry

- výrobce: ALU-FROST

- materiál: karbonová fólie MACtac

- cena je za celou sadu

- balení obsahuje buď 2, 4, 6 nebo i 8 kusů lišt v závislosti na konkrétním modelu vozu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alufrost