VÍCEBAREVNÁ VODNÍ PODLOŽKA 100x80 cm Kreativní způsob trávení volného času pro celou rodinu. Kreativní zábava pro děti. Nechte své dítě stát se skutečným umělcem. Nemusíte se obávat skvrn a nečistot. Vaše dítě bude malovat pouze vodou. Velká plocha podložky znamená, že vaše dítě bude mít dostatek prostoru na hraní. Ke kreslení na podložku nepotřebujete žádné pastelky, fixy ani barvy. Stačí jen naplnit vodou fix, který je součástí sady. Po navlhčení vodou se napodložce objeví barevný obrázek.... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

VÍCEBAREVNÁ VODNÍ PODLOŽKA 100x80 cm

Kreativní způsob trávení volného času pro celou rodinu.
Kreativní zábava pro děti.
Nechte své dítě stát se skutečným umělcem.
Nemusíte se obávat skvrn a nečistot.
Vaše dítě bude malovat pouze vodou. Velká plocha podložky znamená, že vaše dítě bude mít dostatek prostoru na hraní.

Ke kreslení na podložku nepotřebujete žádné pastelky, fixy ani barvy. Stačí jen naplnit vodou fix, který je součástí sady.
Po navlhčení vodou se napodložce objeví barevný obrázek. pomocí přiložených šablon lze na jeho povrch obkreslovat různé tvary. Kromě toho existují razítka, která lze po namočení do vody otisknout na povrch.

Právě prostřednictvím kreseb je dítě schopno ukázat vše, co nelze vyjádřit slovy. Při kreslení používá ruku a mozek, který koordinuje celý pohyb ruky, na němž závisí přesnost jeho práce. Cvičením kresby v praxi trénujeme mozek.
Tato sada podněcuje představivost a kreativitu a navíc podporuje rozvoj výtvarných dovedností a procvičuje manuální zručnost.
Kreslení nebo vybarvování lze také provádět společně s dítětem, vždyť společně strávený čas je pro správný vývojdítěte zásadní.
Zářivé barvy povzbudí každé batole ke hře.

Obsah sady:

mat
7x razítko
2x markery
1x štětec
4x šablony pro obkreslování

Rozměry podložky: 100 cm x 80 cm
Rozměry balení: 40 cm x 29 cm x 5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIK
Materiál plastové
Druh podložky
Vodní ano