KIKKO SOCK ONS - báječná drobnost, která udrží ponožky na nožkách vašeho miminka. KIKKO SOCK ONS jsou vyrobeny z měkkého a pružného materiálu a designovány tak, aby padly jako ulité na každou běžnou ponožku a držely ji na svém místě, bez ohledu na to, jak moc se ji bude vaše miminko snažit sundat. Kolik ponožek už vaše miminko ztratilo? Deset? Dvacet? Možná víc? Je to čím dál tím horší, zdá se že všechny ponožky zústrávají po nájezdu lichožroutů liché. Kezi Levin, maminka, která se stará o šest... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

KIKKO SOCK ONS - báječná drobnost, která udrží ponožky na nožkách vašeho miminka. KIKKO SOCK ONS jsou vyrobeny z měkkého a pružného materiálu a designovány tak, aby padly jako ulité na každou běžnou ponožku a držely ji na svém místě, bez ohledu na to, jak moc se ji bude vaše miminko snažit sundat. Kolik ponožek už vaše miminko ztratilo? Deset? Dvacet? Možná víc? Je to čím dál tím horší, zdá se že všechny ponožky zústrávají po nájezdu lichožroutů liché. Kezi Levin, maminka, která se stará o šest malých kluků se rozhodle tenhle probém vyřešit a přišel nápad na KIKKO SOCK ONS - malou vychytávku, která vyřeší ponožkový problém a Vy už nebudete muset vyhazovat liché ponožky.

- Vítěz ceny Innovation Award at kind Und Jugend Internationa baby Show 2008
- Vítěz ceny British Female Inventor Award 2008.
- KIKKO SOCK ONS vznikly po letech zkoušení a vylepšování - a výsledkem je zábavná, funkční, módní a celostvětově patentovaná drobnost, která opravdu funguje!
- Pro správné fungování KIKKO SOCK ONS je potřeba zvolit správnou velikost.
- KIKKO SOCK ONS jsou k dipozici jsou ve dvou velikostech: 0-6 měsíců a 6-12 měsíců

Technické parametry:

- Materiál: 82%Nylon, 18% Elastan
- Balení: 1 pár
- Velikost: 6-12m
- Barva: Bílá
Zobrazit více

Parametry

Značka Kikko
Druh ponožky
Barva bílé