Tohle je SOFI PLUS - stylová 4 v 1 dětská postýlka, která bude ozdobou každé domácnosti. Díky designu postýlky se v ní každé dítě bude cítit výjimečně. SOFI Plus je velmi lehká a do kompaktní velikosti se skládá za pouhých 5 sekund. Kromě toho plní funkci jako dětská postýlka, kolébka, ohrádka a cestovní postýlka. Díky možnosti nastavení matrace ve 2 úrovních může se používat od prvních dnů života dítěte až do asi 3 let. Nejvyšší úroveň je určena pro nemluvňata, nastavením matrace na tuto úroveň,... Celý popis

Koupit za 5 181 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tohle je SOFI PLUS - stylová 4 v 1 dětská postýlka, která bude ozdobou každé domácnosti. Díky designu postýlky se v ní každé dítě bude cítit výjimečně. SOFI Plus je velmi lehká a do kompaktní velikosti se skládá za pouhých 5 sekund. Kromě toho plní funkci jako dětská postýlka, kolébka, ohrádka a cestovní postýlka. Díky možnosti nastavení matrace ve 2 úrovních může se používat od prvních dnů života dítěte až do asi 3 let. Nejvyšší úroveň je určena pro nemluvňata, nastavením matrace na tuto úroveň, vytvoříte pod matrací také i praktický úložný prostor, například pro dětské doplňky. Nejnižší úroveň tvoří ohrádka, ve které si dítě může hrát. Pokud vaše dítě začne plakat, stačí přesunout zarážky a jemné kolébání dítě uklidní.

Multifunkční dětská postýlka po mnoho let
SOFI PLUS bude sloužit od narození do asi 3 let. Nejprve to bude ideální domácí postýlka s 2 úrovněmi nastavení matrace a kolébkou a pak s ohrádkou a cestovní postýlkou. Ohrádka má praktický vchod pro dítě, které již leze. Díky tomu může dítě vcházet a vycházet ze svého hřiště - samozřejmě pod dohledem rodiče.

Složení za 5 sekund
Inovativní design SOFI PLUS vám umožní rozkládáni a složení za 5 sekund bez použití jakéhokoli nářadí. Skládá se do kompaktní velikosti, která usnadňuje její skladování a přepravu.

Ideální pro cestování
SOFI PLUS je dětská postýlka, která je neobyčejně lehké. Díky cestovní tašce, která je součástí soupravy, si můžete snadno vzít s sebou na cestu. Kompaktní rozměry umožňují snadno uložení dětské postýlky v kufru i malého auta.

Dítě pod kontrolou
Boční stěny postýlky jsou vyrobeny ze síťoviny, která poskytuje dobrý výhled na dítě. Díky tomu, bez ohledu zda dítě spí nebo hraje v ohrádce, budete stále ve vašich očích. Síťovina bude sloužit dobře i v teplých dnech, kdy se vaše dítě hraje venku.

Matrace s potahem
SOFI PLUS se dodává s matrací s bavlněným potahem. Ten je snímatelný a v případě znečištění jej lze vyprat. Souprava také obsahuje 2 velikostně odpovídající prostěradla.

Technické parametry:
Materiály:
- horní okraj: hliník
- rám: ocel
- potah a prostěradla: bavlna
- potah: polyester

Rozměry:
- rozložena: délka 107 cm, šířka 63 cm, výška 71 cm;
- složena: délka 97 cm, šířka 63 cm, výška 14 cm

Maximální nosnost dětské postýlky: 15 kg
Hmotnost dětské postýlky: 8,2 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kinderkraft
Cestovní ano
Hmotnost 5 kg
Materiál polyesterové
Barva šedé
Výška 98.5 cm