Kinderkraft Neste Air Grey

97 %
(6 hodnocení)

Postýlka NESTE UP není jen klasická přistýlka k posteli rodičů. Jedná se o multifunkční produkt - může sloužit jako samostatná dětská postýlka, stejně jako nahradit cestovní postýlku. NESTE UP je určen pro rodiče, kteří chtějí mít své malé blízko u sebe a zároveň chtějí zlepšit kvalitu svého spánku. Je to také vybavení pro kojící maminky, jejichž děti se budí několikrát za noc. S NESTE UP nebudete muset vstávat každé dvě hodiny, abyste mohli dítě nakrmit - stačí se dostat blíže k přistýlce, abyste... Celý popis

Koupit za 2 517 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Postýlka NESTE UP není jen klasická přistýlka k posteli rodičů. Jedná se o multifunkční produkt - může sloužit jako samostatná dětská postýlka, stejně jako nahradit cestovní postýlku. NESTE UP je určen pro rodiče, kteří chtějí mít své malé blízko u sebe a zároveň chtějí zlepšit kvalitu svého spánku. Je to také vybavení pro kojící maminky, jejichž děti se budí několikrát za noc. S NESTE UP nebudete muset vstávat každé dvě hodiny, abyste mohli dítě nakrmit - stačí se dostat blíže k přistýlce, abyste mohli své dítě pohodlně nakrmit.

Tato multifunkční postýlka má až 5 výškových úrovní a navíc můžete nastavit úhel sklonu matrace na 2 úrovních. Má dítě rýmu a chcete mu usnadnit dýchání? Stačí lehce zvednout matraci! NESTE UP má rozevírací bočnici, díky kterému se přemění ze samostatné dětské postýlky na přistýlku. Součástí balení je také matrace a prostěradlo.

Výhody:

Bezpečnost:

- Neste UP má odolnou, silnou ocelovou konstrukci.
- Rozkládací bočnice má vestavěnou síť, která poskytuje batoleti dostatečné prouděním vzduchu a rodiči vizuální kontrolu nad dítětem.
- Jednoduchý a bezpečný systém pro připevnění k posteli rodičů dlouhými pásy a automaticky se přizpůsobujícími nohami.
- Snížená bočnice je navíc chráněna měkkým povrchem.
- Splňuje normy EN 16890:2017 a EN 1130:2019 pro dětské postýlky a přistýlky.

Pohodlí:

- NESTE UP se snadno připojují k posteli rodičů – takže vaše děťátko bude v noci blízko vás. Přistýlka vám nejen usnadní krmení v noci, ale také zajistí klidný noční spánek v blízkosti vašeho batolete.
- Součástí je tvrdá matrace, která poskytne dítěti pohodlný a klidný spánek (tvrdé matrace doporučují pro děti fyzioterapeuti po dobu prvních měsíců života). Součástí balení je také matrace a odpovídající bavlněné prostěradlo.
- Můžete snadno nastavit výšku úrovně matrace. NESTE UP má až 5 výškových úrovní, takže můžete snadno nastavit přistýlku podle výšky postele.

Funkce:

- Potah postýlky lze vyjmout a vyprat v pračce (30 stupňů, jemný program).
- NESTE UP se snadno přepravuje – snadno ji složíte do kompaktní velikosti
- Součástí balení je taška pro přepravu, která usnadňuje přepravu postýlky. Vezmete ji s sebou na každou cestu.
- Postýlka má možnost nastavit úhel sklonu matrace na 2 úrovních. Má dítě rýmu a chcete mu usnadnit dýchání? Žádný problém - stačí upravit matraci odpovídajícím způsobem!
- NESTE UP je produkt 3 v 1 - slouží jako přistýlka, samostatná dětská postýlka a může také nahradit turistickou postýlku.

Zpracování:

Materiály:

- prostěradlo: 100% prodyšná bavlna,
- prošití: polyester se snadným čištěním,
- rám: ocel

Rozměry:

- šířka nohou (rozteč nohou): 89 cm
- rozměry gondoly: 90x57x52,5 cm,
- matrace: délka 89, šířka 52 cm,
- rozsah nastavení od podlahy k matraci rodičů: 49,5-61,5 cm,
- složený (v tašce): 60 cm x 93,5 cm x 15cm
- 9,9 kg

Výška:

Úroveň 1:
- celková výška: 67 cm,
- od spodní části postýlky k podlaze: 33 cm.
Úroveň 2:
- celková výška: 70 cm,
- od spodní části postýlky k podlaze: 36 cm.
Úroveň 3:
- celková výška: 73 cm,
- od spodní části postýlky k podlaze: 39 cm.
Úroveň 4:
- celková výška: 77 cm,
- od spodní části postýlky k podlaze: 42 cm.
Úroveň 5:
- celková výška: 80 cm,
- od spodní části postýlky k podlaze: 45 cm.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kinderkraft
Materiál kovové
Barva šedé