Ergonomický nosič NINO umožňuje nosit děti ve věku od 3 měsíců až do 20 kg. Můžete v něm nosit děti ve dvou polohách – na břiše (zády ke světu, pro nejmladší) a na ramenou (tváří ke světu, pro starší děti). Nosič NINO je výrobek pro rodiče, kteří si uvědomují, že pro správný vývoj dítěte je důležitá blízkost, která dává prckovi pocit bezpečnosti. Nosič získal pozitivní hodnocení institutu International Hip Dysplasia Institute (IHDI), který doporučuje nošení dětí tak dlouho, dokud je možné udržení... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ergonomický nosič NINO umožňuje nosit děti ve věku od 3 měsíců až do 20 kg. Můžete v něm nosit děti ve dvou polohách – na břiše (zády ke světu, pro nejmladší) a na ramenou (tváří ke světu, pro starší děti). Nosič NINO je výrobek pro rodiče, kteří si uvědomují, že pro správný vývoj dítěte je důležitá blízkost, která dává prckovi pocit bezpečnosti. Nosič získal pozitivní hodnocení institutu International Hip Dysplasia Institute (IHDI), který doporučuje nošení dětí tak dlouho, dokud je možné udržení polohy s široce roztaženými nožičkami.

Ergonomický nosič NINO má inovační konstrukci, která umožňuje přizpůsobit délku dítěti i rodiči. Byl vyroben z přírodních materiálů (100% bavlna), které zajišťují přiměřenou ventilaci. Nosič byl oceněn německým magazínem ALLES BESTE.

Výhody

Bezpečnost:
- Nosič NINO byl testován institutem International Hip Dysplasia Institute a získal pozitivní hodnocení jako výrobek, který podporuje zdravou polohu dítěte.
- V NINO můžete nosit dítě takovým způsobem, aby si udržovalo bezpečnou polohu. Menší děti se nosí v poloze na břiše (zády ke světu), a starší – na ramenou (tváří ke světu).
- V nosiči NINO dítě zaujme bezpečnou polohu „žabky“, ve které jsou kolena i bedra skrčená a tvoří tvar písmene M.
- Vyprofilovaný materiál na ramenou nosiče chrání hlavičku dítěte a poskytuje jí vhodnou oporu bez rizika vychýlení. Bude také ideální pro starší děti, které rádi spí během procházek.
- Nosič NINO má široké sedátko, jehož úkolem je podpírat zadeček a stehna prcka. Navíc má výrobek měkkou, nezpevněnou zádovou opěrku. Právě díky tomu mohou být nožičky a záda dítěte v přirozené poloze.

Pohodlí:
- Nosič je vybaven inovačním panelem s možností plynulého nastavení. Výšku panelu nosiče lze libovolně, plynule nastavit, aby se dítěti zajistila ergonomická, útulná poloha.
- Široký a měkký bederní pás (10 cm) i ramenní pásy s měkkou výplní napomáhají rovnoměrnému rozložení dítěte. Díky tomu je nošení prcka mnohem pohodlnější.
- V NINO byl použit systém gumiček, který umožňuje nastavit délku regulačních pásů, díky čemuž jejich koncovky již nemusí nebezpečně viset. Komfort používání nosiče je ještě větší.
- Měkké podložky pod sponami snižují zatížení a zabraňují oděru. Díky tomu je nosič NINO ještě pohodlnější!
- Nosič má speciální kapsu na drobnosti rodiče, která je umístěna v bederním pásu. Schováte tam nejen mobil, ale také klíče a malou peněženku.
- Celý nosič je vyroben z přírodních látek (100% bavlna), které zajišťují přiměřenou ventilaci. Navíc jsou trvanlivé a měkké. NINO zajistí komfort nejen dítěti, ale také rodičům.
- Má velmi intuitivní a jednoduché zapínání. Lze také snadno nastavit.
- Díky používání nosiče mohou mít rodiče svobodné ruce. Dítě se bude cítit bezpečně, a vy budete moci klidně provádět činnosti, pro které potřebujete obě ruce.
Funkčnost:
- NINO je určen dětem od 3 měsíců do 20 kg. Kupujete jeden výrobek na dlouhá léta.
- Možnost nastavení ramenních pásů, vzdálenosti mezi nimi a šířky bederního pásu umožňuje přizpůsobit nosič podle nošeného dítěte a nosící osoby. Spona, která spojuje ramenní pásy, lze přesouvat nahoru nebo dolů, což rodiči usnadňuje samostatně zapnout a odepnout nosič.
- V NINO můžete dítě nosit ve dvou polohách – na břiše a na bedrech (pro mladší a starší děti).
- Nosič se jednoduše čistí, rychle schne a nemačká se.

Specifikace:
Materiál: 100% bavlna

Rozměry:
- materiál podpírající dítě:
- šířka: spodní část 33 cm, horní část 38 cm,
- výška: 42 cm,
- šířka bederního pásu zepředu: 10 cm,
- délka bederního pásu, látková část: 67 cm, plus maximálně nastavený pás o délce 70 cm,
- ramenní pás, látková část: 53 cm, plus maximálně nastavený pás 55 cm,
- maximálně nastavený příčný pás: 46 cm,
- kapsa zepředu bederního pásu: 20 x 9 cm.

Hmotnost: 0,39 kg

Hmotnost dítěte: do 20 kg

Rozměry balení: 23 x 23 x 8 (cm)

Normy: splňuje evropské bezpečnostní standardy v souladu s CEN TR 16512:2015
Certifikáty: pozitivní hodnocení International Hip Dysplasia Institute (IHDI)

KNNINOCODEN0000
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KinderKraft
Druh nosítka
Nosnost 20 kg
Barva modré