KIRBY G 10E, 6 ks

0 %
(0 hodnocení)

Sáčky k vysavači KIRBY G 10E textilní 6ksSáčky do vysavačů K1 MAX Jolly textilní 6ks pro vysavače KIRBY Generation, KIRBY Heritage ve dvou baleních sáčků, jsou vhodné do vysavačů KIRBY Legend, KIRBY Sentria, KIRBY Ultimate a pro modely uvedené níže. Ke každému jednomu originál balení 3ks sáčků značky Jolly, obdržíte navíc ZDARMA vzorek vůně do vysavače, která zbaví filtry vysavače nepříjemných zápachů a provoní celý byt nebo kancelář. Technické parametry Rozměry sáčku: 504 x 293 mm Rozměry příruby:... Celý popis

Koupit za 473 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sáčky k vysavači KIRBY G 10E textilní 6ksSáčky do vysavačů K1 MAX Jolly textilní 6ks pro vysavače KIRBY Generation, KIRBY Heritage ve dvou baleních sáčků, jsou vhodné do vysavačů KIRBY Legend, KIRBY Sentria, KIRBY Ultimate a pro modely uvedené níže. Ke každému jednomu originál balení 3ks sáčků značky Jolly, obdržíte navíc ZDARMA vzorek vůně do vysavače, která zbaví filtry vysavače nepříjemných zápachů a provoní celý byt nebo kancelář.
Technické parametry

Rozměry sáčku: 504 x 293 mm
Rozměry příruby: 114 x 110 mm
Otvor v přírubě: 65 mm
Počet ks: 6ks
Látkové sáčky K1 MAX z vícevrstvé netkané textílie s antibakteriálním účinkem pro jednorázové použití od českého výrobce a kvalitní české značky JOLLY zaručují dokonalou filtraci a vysokou pevnost, kde nehrozí protržení a zároveň poškození vysavače při omylem nasátí tekutiny nebo ostrého předmětu jako například u sáčků papírových.
Určeno pro vysavače

KIRBY Generation
KIRBY Generation 2
KIRBY Generation 2000
KIRBY Generation 2001
KIRBY Generation 3
KIRBY Generation 4
KIRBY Generation 5
KIRBY Generation 6
KIRBY Generation 7
KIRBY Generation 8
KIRBY Generation 9
KIRBY Generation 10
KIRBY Heritage
KIRBY Heritage 2
KIRBY Legend
KIRBY Legend 2
KIRBY Sentria
KIRBY Ultimate
KIRBY Ultimate Diamond
Zobrazit více

Parametry

Výrobce VACS
Materiál netkaná textílie