KIS Bi Box L - černý 40l

0 %
(0 hodnocení)

KIS BI BOX L černý 55x35x28cm 40L Úložný Bi Box L má objem 40 litrů. Je vyroben v černé barvě s průhlednými místy pro snadný a rychlý přehled o uložených věcech. Má víko s klipovým uzavíráním. To pevně zabezpečí box před vnějšími vlivy a vypadnutím uskladněných věcí. Klipy zároveň slouží jako rukojeti. Snadno tyto boxy můžete přenášet. Na výrobu byla použita špičková technologie zpracování. Úložné Bi boxy jsou vyrobeny pro modulární sestavování boxu různých velikostí. Tím vám šetří spoustu místa... Celý popis

Koupit za 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

KIS BI BOX L černý 55x35x28cm 40L

Úložný Bi Box L má objem 40 litrů. Je vyroben v černé barvě s průhlednými místy pro snadný a rychlý přehled o uložených věcech. Má víko s klipovým uzavíráním. To pevně zabezpečí box před vnějšími vlivy a vypadnutím uskladněných věcí. Klipy zároveň slouží jako rukojeti. Snadno tyto boxy můžete přenášet. Na výrobu byla použita špičková technologie zpracování.
Úložné Bi boxy jsou vyrobeny pro modulární sestavování boxu různých velikostí. Tím vám šetří spoustu místa v regálech, skříních či skladech. Navíc konstrukce těchto úložných boxů umožňuje je stohovat v případě jejich nevyužívání. Tyto boxy jsou vyrobeny nejen s maximálním užitným komfortem, ale jsou i velmi pečlivě designově navržené a hodí se i do obývacích či dětských pokojů jako dekorativní úložné boxy.

Technické parametry:
- Šířka: 55 cm
- Výška: 28 cm
- Hloubka: 35 cm
- Barva: Černá
- Obsah: 40 l
- Velikost: L
- Kolečka: Ne
- Materiál: Plast
- Víko: Ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIS
Výška boxu 28 cm
Šířka boxu 55 cm
Hloubka boxu 35 cm
Stohovatelné ano
S víkem ano
Materiál plastové