Kis T box M 31 L

94 %
(7 hodnocení)

KIS T BOX M průhledný 56x39x19cm 31L Transparentní box z pevného a odolného plastu, do kterého můžete uskladnit různé věci jako jsou hračky, oblečení, ale i potraviny. Jistě se bude velmi hodit do vašeho domu či bytu. Rozměry T boxu M jsou 55,5 x 19 x 39 cm. Můžete si zakoupit i oraganizér z naši nabídky, který je pro tento box určen. Uzavíratelnost úložného boxu praktickým víkem patří mezi hlavní výhody. Toto víko má transparentním provedení stejně jako celý box a jednoduše se na box zacvakne.... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

KIS T BOX M průhledný 56x39x19cm 31L

Transparentní box z pevného a odolného plastu, do kterého můžete uskladnit různé věci jako jsou hračky, oblečení, ale i potraviny. Jistě se bude velmi hodit do vašeho domu či bytu. Rozměry T boxu M jsou 55,5 x 19 x 39 cm. Můžete si zakoupit i oraganizér z naši nabídky, který je pro tento box určen.

Uzavíratelnost úložného boxu praktickým víkem patří mezi hlavní výhody. Toto víko má transparentním provedení stejně jako celý box a jednoduše se na box zacvakne. Pomoci tohoto víka si zabezpečíte věci v boxu uložené, aby se na nich nevytvářela vrstva prachu nebo aby se do boxu nedostal nějaký škůdce. V případě potřeby je box stohovatelný a tím vám ušetří místo.

Technické parametry:
- Šířka: 55,5 cm
- Výška: 19 cm
- Hloubka: 39 cm
- Barva: Transparentní
- Obsah: 31 l
- Kolečka: Ne
- Velikost: M
- Víko: Ano

ilustrační foto
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIS
Výška boxu 19 cm
Šířka boxu 55.5 cm
Hloubka boxu 39 cm
Stohovatelné ano
S víkem ano
Materiál plastové