Úložný box je vhodný k uskladnění hraček, oblečení či k organizaci dalších věcí ve vaší domácnosti. Jeho objem je 27 litrů a je dodáván v transparentním provedení. Úložný box jistě najde všestranné uplatnění ve vašem domě či bytě. Je vhodný na organizaci hraček, oblečení a jiných věcí. Můžete ho použít i na chatu či do garáže. Box disponuje kapacitou 27 L. Snadno do něj uložíte spoustu věcí, ale sám nezabere moc místa. Rozměry C Boxu CUBE jsou 40 x 34 x 25 cm. Úložný box je uzavíratelný praktickým... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Úložný box je vhodný k uskladnění hraček, oblečení či k organizaci dalších věcí ve vaší domácnosti. Jeho objem je 27 litrů a je dodáván v transparentním provedení.

Úložný box jistě najde všestranné uplatnění ve vašem domě či bytě. Je vhodný na organizaci hraček, oblečení a jiných věcí. Můžete ho použít i na chatu či do garáže. Box disponuje kapacitou 27 L. Snadno do něj uložíte spoustu věcí, ale sám nezabere moc místa. Rozměry C Boxu CUBE jsou 40 x 34 x 25 cm.
Úložný box je uzavíratelný praktickým víkem, které se na box jednoduše zacvakne. Celý box i s víkem je transparentní a proto máte okamžitě přehled co je v něm uloženo. Box se snadno přenáší, díky postranním držadlům. V případě potřeby je možné více boxů stohovat na sebe a šetřit tak místo.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIS
Výška boxu 25 cm
Šířka boxu 34 cm
Hloubka boxu 40 cm
Stohovatelné ano
S víkem ano
Materiál plastové