Úložný T box značky KIS s objemem 145 litrů je velmi vhodný k uložení velkých předmětů, protože je vyrobený z odolného a pevného plastu. Snadno ho můžete využít na organizaci oblečení, hraček a jiných věcí. Je výborný i při stěhování, protože se do něho vejde opravdu spoustu věcí, ale sám moc místa nezabere. Rozměry T boxu XXL jsou 79,5 x 58 x 43,5 cm. Základní vlastnosti úložného T boxu KIS - Typ boxu: T box XXL - Objem: 145 L - Barva: průhledná - Rozměry: 79,5 x 58 x 43,5 cm Proč koupit... Celý popis

Koupit za 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Úložný T box značky KIS s objemem 145 litrů je velmi vhodný k uložení velkých předmětů, protože je vyrobený z odolného a pevného plastu. Snadno ho můžete využít na organizaci oblečení, hraček a jiných věcí. Je výborný i při stěhování, protože se do něho vejde opravdu spoustu věcí, ale sám moc místa nezabere. Rozměry T boxu XXL jsou 79,5 x 58 x 43,5 cm.

Základní vlastnosti úložného T boxu KIS

- Typ boxu: T box XXL

- Objem: 145 L

- Barva: průhledná

- Rozměry: 79,5 x 58 x 43,5 cm

Proč koupit T box XXL

Největší výhodou tohoto boxu je jeho mimořádný objem, který dosahuje 145 litrů. Box je v průhledném provedení a proto nemusíte dlouho hledat v boxu a hned máte přehled co v něm máte uloženo. Box lze uzavřít víkem, které se na box jednoduše zacvakne. Protože je opatřen kolečky je s nim snadná manipulace i při zcela zaplněném boxu. Můžete ho použít i k uchovávání potravin, díky schválení k tomuto účelu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIS
Výška boxu 43.5 cm
Šířka boxu 58 cm
Hloubka boxu 79.5 cm
Stohovatelné ano
Materiál plastové