Nemáte ve vaši domácnosti moc místa? Pořiďte si úložný T box ve velikosti XXM, díky kterému využijete místo, které do dnes využívané nebylo. Tento box s rozměry 79,5 x 18 x 58 centimetrů se totiž snadno vejde i pod vaši postel. Aby vaše uložené věci zůstali stále čisté dodává se včetně praktického víka, které se na box jednoduše zacvakne. Jeho objem činí 54 litrů. Navíc je vybaven kolečky pro jednoduchou manipulaci i s plným boxem. Základní vlastnosti úložného boxu KIS - Produktová řada: T box... Celý popis

Koupit za 469 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nemáte ve vaši domácnosti moc místa? Pořiďte si úložný T box ve velikosti XXM, díky kterému využijete místo, které do dnes využívané nebylo. Tento box s rozměry 79,5 x 18 x 58 centimetrů se totiž snadno vejde i pod vaši postel. Aby vaše uložené věci zůstali stále čisté dodává se včetně praktického víka, které se na box jednoduše zacvakne. Jeho objem činí 54 litrů. Navíc je vybaven kolečky pro jednoduchou manipulaci i s plným boxem.

Základní vlastnosti úložného boxu KIS

- Produktová řada: T box

- Objem: 54 L

- Materiál: plast

- Barva: průhledná

- Rozměry: 79,5 x 18 x 58 cm

- Velikost: XXM

Proč koupit úložný box KIS

Tento plastový úložný box je obzvláště vhodný pro domácnosti s nedostatkem skladovacího místa. Výška tohoto boxu totiž činí 18 centimetrů, a tak se vejde pod většinu postelí. Můžete do něj uložit ložní prádlo, oblečení a dokonce potraviny, neboť byl i pro tento účel schválen. Protože je průhledný, vždy budete mít přehled co v něm máte zrovna uloženo. K usnadnění manipulace má čtyři kolečka a jako ochranu před prachem využívá praktického víka. Ideální do každé domácnosti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIS
Výška boxu 18 cm
Šířka boxu 58 cm
Hloubka boxu 79.5 cm
Stohovatelné ano
S víkem ano
Materiál plastové