Kitekat Hovězí + zelenina 12 kg (pro dospělé kočky)    Kompletní suché krmivo pro dospělé kočky   Granule s hovězím masem a zeleninou, vyrobeno z chutného masa, vlákniny a zeleniny, nyní s více bílkovinami. Kompletní krmivo pro dospělé kočky s hovězím masem a zeleninou. Granule Kitekat dodají Vaší kočce přesně takové množství energie, které uspokojí jejího svobodného ducha a nadšení pro dobrodružství.   Složení: Obiloviny, maso a výrobky živočišného původu (min. 4 % hovězího masa v hnědých granulích),... Celý popis

Koupit za 721 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 
Kitekat Hovězí + zelenina 12 kg
(pro dospělé kočky) 
 
Kompletní suché krmivo pro dospělé kočky
 
Granule s hovězím masem a zeleninou, vyrobeno z chutného masa, vlákniny a zeleniny, nyní s více bílkovinami. Kompletní krmivo pro dospělé kočky s hovězím masem a zeleninou. Granule Kitekat dodají Vaší kočce přesně takové množství energie, které uspokojí jejího svobodného ducha a nadšení pro dobrodružství.
 
Složení:
Obiloviny, maso a výrobky živočišného původu (min. 4 % hovězího masa v hnědých granulích), vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, zelenina ( min. 4 % karotky v oranžových a min. 4 % hrášku v zelených granulích).
 
Analytické složky:
 

protein

28,00%

tuk

9,00%

vláknina

2,50%

Anorganické látky

9,00%

Doplňkové látky: vit A 11697 m.j vit D3 1290m.j.
 
Doporučená denní dávka:
 

Hmotnost kočky v kg

Denní dávka

3

50

4

60

5

70

6

80

 
Kočkám podáváme suché nebo vlhčené. Čerstvá voda by měla být po celou dobu k dispozici. Dávky krmiva lze upravit dle hmotnosti kočky. Po otevření obalu skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před přímým slunečním zářením.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kitekat
Hmotnost 12 kg
Typ granule
Druh masa hovězí
Bezobilné ne
Kapsičky ne
Konzervy ne
Vhodné pro dospělé
Vaničky ne
Specifika složení s antioxidanty
Určení běžná aktivita
Kvalita premiové
Zobrazit více parametrů