Kizer přináší nové odnímatelné hliníkové střenky pro jejich model Hyper (3632), které jsou v barevném provedení fialové a zelené. Tyto samostatné hliníkové střenky přidávají více možností pro kutily, kteří si mohou vybrat barevnou kombinaci, která jim nejvíce vyhovuje. Specifikace tohoto modelu Hyper: Model: HyperČíslo modelu: H3632PGMateriál rukojeti: HliníkTakže, díky těmto novým odnímatelným hliníkovým střenkám, můžete přizpůsobit svůj nůž Hyper podle vašeho vlastního stylu a preferencí, což... Celý popis

Koupit za 1 487 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kizer přináší nové odnímatelné hliníkové střenky pro jejich model Hyper (3632), které jsou v barevném provedení fialové a zelené. Tyto samostatné hliníkové střenky přidávají více možností pro kutily, kteří si mohou vybrat barevnou kombinaci, která jim nejvíce vyhovuje.
Specifikace tohoto modelu Hyper:
Model: HyperČíslo modelu: H3632PGMateriál rukojeti: HliníkTakže, díky těmto novým odnímatelným hliníkovým střenkám, můžete přizpůsobit svůj nůž Hyper podle vašeho vlastního stylu a preferencí, což vám umožní vyniknout ve světě domácí kutily.
Zobrazit více