KLS RAMPART

0 %
(0 hodnocení)

CHRÁNIČE KOLEN        Velikosti: M, L, XL     Chrániče kolen KLS RAMPART jsou vyrobeny z polyuretanové pěny E3T, která účinně dokáže absorbovat nárazy a je certifikována podle normy EN 1621/1. Materiál E3T je lehký a pružný, při nárazu však tvrdne a absorbuje energii nárazu. Konstrukce chráničů je vyrobena kombinací neoprénu a perforované pěny s bočními výstelkami pro zvýšenou ochranu. Silikonové lemy spolu se suchým zipem zajišťují komfort a stabilitu chráničů. Povrch chráničů KLS RAMPART je prošitý... Celý popis

Koupit za 1 089 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

CHRÁNIČE KOLEN        Velikosti: M, L, XL    

Chrániče kolen KLS RAMPART jsou vyrobeny z polyuretanové pěny E3T, která účinně dokáže absorbovat nárazy a je certifikována podle normy EN 1621/1. Materiál E3T je lehký a pružný, při nárazu však tvrdne a absorbuje energii nárazu. Konstrukce chráničů je vyrobena kombinací neoprénu a perforované pěny s bočními výstelkami pro zvýšenou ochranu. Silikonové lemy spolu se suchým zipem zajišťují komfort a stabilitu chráničů. Povrch chráničů KLS RAMPART je prošitý materiálem, který je odolný vůči otěru a vnitřní E3T polyuretanová pěna je vyjímatelná v případě praní.

-

  Spĺňují normu EN 1621/1

-

   Vyjímatelná E3T polyuretánová pěna

 DETAILY  E3T polyuretanová pěna  Materiál odolný vůči otěru

 VARIANTY     Barva: Black   Velikosti: M, L, XL    

 

CHRÁNIČE LOKTŮ  Velikosti: S/M, L/XL

Chrániče loktů KLS RAMPART jsou vyrobeny z polyuretanové pěny E3T, která účinně dokáže absorbovat nárazy a je certifikována podle normy EN 1621/1. Materiál E3T je lehký a pružný, při nárazu však tvrdne a absorbuje energii nárazu. Konstrukce chráničů je vyrobena kombinací neoprénu a perforované pěny s bočními výstelkami pro zvýšenou ochranu. Silikonové lemy spolu se suchým zipem zajišťují komfort a stabilitu chráničů. Povrch chráničů KLS RAMPART je prošitý materiálem, který je odolný vůči otěru a vnitřní E3T polyuretanová pěna je vyjímatelná v případě praní.

-

  Spĺňují normu EN 1621/1

-

   Vyjímatelná E3T polyuretánová pěna

DETAILY E3T polyuretanová pěna Materiál odolný vůči otěru

 VARIANTY Barva: Black Velikosti: S/M, L/XL
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kellys