Výhodné dvojbalení určené na 5 kg brambor (pouze pro velikosti pytlů na 5 a 10 kg). V sadě jsou celkem 2 kmínové náplně, které jsou úsporně zabaleny jen v jednom obalu na místo půdních 2. Jedná se bez nadsázky o srdce Zembagu. Kmínová náplň obsahuje přírodní silici z českého kmínu a je uzavřena v neprodyšném obalu (Kmínovém pytlíku). Kmínová silice je speciálně upravená tak, aby působila několik měsíců. Kmínová náplň se vkládá mezi brambory do Zembagu a za běžných podmínek vydrží působit minimálně... Celý popis

Koupit za 94 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Výhodné dvojbalení určené na 5 kg brambor (pouze pro velikosti pytlů na 5 a 10 kg). V sadě jsou celkem 2 kmínové náplně, které jsou úsporně zabaleny jen v jednom obalu na místo půdních 2.
Jedná se bez nadsázky o srdce Zembagu. Kmínová náplň obsahuje přírodní silici z českého kmínu a je uzavřena v neprodyšném obalu (Kmínovém pytlíku). Kmínová silice je speciálně upravená tak, aby působila několik měsíců. Kmínová náplň se vkládá mezi brambory do Zembagu a za běžných podmínek vydrží působit minimálně 5 měsíců. V neotevřeném obalu vydrží 24 měsíců. Pokud zpozorujete známky klíčení, je potřeba mezi brambory přidat novou kmínovou náplň. 
Odpovědi na nejčastější dotazy:

náhradní Kmínový pytlík do pytle na brambory ZEMBAG
balení obsahuje dvě náplně - jedna náplň stačí na 2,5 kg brambor
obsažená kmínová silice zpomaluje klíčení brambor
silice je vyrobena z českého kmínu, který patří mezi nejlepší na světě
kmínový pytlík vydrží po otevření působit až 5 měsíců
minimální trvanlivost neotevřeného Kmínového pytlíku, tedy náplně v původním obalu, je 24 měsíců
ekologické nezávadné voňavé skladování kdekoliv v bytě
ušetří spoustu peněz, nebudete muset vyhazovat jídlo
koupí podporujete český výzkum

Nové brambory do Zembagu nepatří!
Nezapomeňte, nové brambory nejsou určeny ke skladování, a to ani ke skladování v Zembagu! Tyto brambory nemají vyvinutou slupku a jsou díky tomu velmi náchylné k plísním a hnilobám. Kmínová silice je navíc poškozuje. Podle zákona musí být jako "nové" a "rané" označeny. Více třeba zde: https://www.ferpotravina.cz/clanky/brambory-je-libo-rane-nove-nebo-konzumni. Do Zembagu patří výhradně pozdní brambory.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zembag